SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 4

Części i akcesoria do APPLE IPHONE 4

(ilość produktów: 19)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Akcesoria i części serwisowe do iPhone 4

Smartfony produkowane przez firmę Apple znane są od wielu lat ze swojej niezawodności, wysokiej jakości i innowacyjności. Producent każdego kolejnego flagowca wyposaża w atrakcyjne podzespoły, dzięki czemu nawet starsze modele są dziś chętnie użytkowane przez fanów smartfonów u urządzeń mobilnych. Przykładem takiego telefonu jest iPhone 4, który swoją premierę miał w 2010 roku.

Choć dzisiaj flagowa „czwórka” nie robi już takiego wrażenia, nadal doskonale sprawdza się podczas wykonywania połączeń głosowych, wysyłania i odbierania wiadomości, słuchania muzyki, robienia zdjęć czy przeglądania internetu. Warto jednak pamiętać, że tak wiekowe urządzenie może ulegać awariom. Na szczęście w naszym sklepie GSMOK mamy wysokiej jakości części zamienne do iPhone 4.

Wysokiej jakości części zamienne do iPhone 4 w sklepie GSMOK

W asortymencie naszej hurtowni można znaleźć zarówno komponenty wewnętrzne, jak również oryginalne elementy obudowy zewnętrznej. Oferujemy między innymi wytrzymałe baterie, kamery, głośniki i buzzery, a także komplety blaszek, ramki z klejem i wyświetlacze LCD. Wszystkie części serwisowe do iPhone 4 obejmujemy umową gwarancyjną.

Najlepsze akcesoria do iPhone 4

Części serwisowe do iPhone 4 to jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Posiadacze tego modelu mogą u nas kupić także niezbędne akcesoria ochronne, takie jak wytrzymałe etui czy szkła hartowane. Co więcej, oferujemy również uniwersalne etui na ramię do smartfona do biegania czy wkrętaki przeznaczone do „czwórki” od Apple.

 

Strona wygenerowana w 0.756 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję