SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO HUAWEI P10 VTR-L09,VTR-L29 Z TAŚMĄ HOME CZARNY

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
125.00 zł
brutto
153.75 zł
netto B2B
99.73 zł
brutto B2B
122.67 zł
Indeks katalogowy
LCD02398
Dostępny
TAK
EAN
5901854604138
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Kolor
Czarny
Ramka
Nie
Opis produktu

Wyświetlacz Huawei P10 to produkt, który pozwoli wymienić wadliwy komponent na nowy, sprawny i w pełni działający podzespół w uszkodzonym smartfonie. Jako firma możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu naszym klientom oferujemy wysokiej jakości komponenty. Huawei P10 wyświetlacz LCD vtr-l09 i vtr-l29 cechuje się wysoką wydajnością, oraz parametrami prawie identycznymi do montowanego fabrycznie w telefonie komponentu. Postaw na fachową pomoc i ponownie ciesz się z użytkowania smartfona.

Wyświetlacz Huawei P10 – część zamienna

wyświetlacz Huawei P10 o rozdzielczości 1080 x 1920 px świetnie spełnia swoje zadanie. Nie tylko doskonale odwzorowuje kolory, ale także dzięki nowemu panelowi dotykowemu szybkość reagowania jest odpowiednio krótka. Przekątna ekranu 5.10" zapewnia komfort podczas obsługiwania urządzenia. Digitizer rozwiąże również wszelkie problemy z dotykiem, a czarny Huawei P10 ekran LCD sprawi, że cała powierzchnia będzie równomiernie podświetlona. W naszym sklepie ten oraz inne produkty znajdziesz w atrakcyjnych cenach. Zamawiając go, masz pewność, że otrzymujesz pełnowartościowy, działający produkt. Ekran Huawei P10 z taśmą home z pewnością spełni wymagania każdego klienta, który nie chce wymieniać telefonu na nowy model.

Ekran Huawei P10 z taśmą home

Sam ekran z taśmą home czarny P10 jest łatwy w montażu. Istotną kwestią jest odpowiednie połączenie ze sobą poszczególnych podzespołów, dlatego warto tę czynność powierzyć profesjonalnemu serwisowi. Nasza firma współpracuje zarówno z klientami B2B, jak i prywatnymi konsumentami. Oferujemy dedykowany program lojalnościowy, który przynosi wiele korzyści, w tym atrakcyjne rabaty. Zarejestruj się na stronie i czerp korzyści, które ułatwią proces zakupowy! Zmień zwykłe kupowanie komponentów do serwisu na długofalową współpracę.

 

 

Data dodania produktu: 2018-01-12

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.327 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję