SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO APPLE IPHONE X CZARNY [DS OLED HARD] A1865 A1901 RMORE

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
193.75 zł
brutto
238.31 zł
netto B2B
154.09 zł
brutto B2B
189.53 zł
Indeks katalogowy
LCD04985
Dostępny
TAK
Ocena
4.0
(1)
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Parametry
ESR
TAK
Polaryzacja 360 stopni
Tak
True tone
Tak
Umiejscowienie układu
COG
Wysokie odwzorowanie kolorów
Tak
Możliwość przelutowania układu
Nie
Rozdzielczość
1080P FHD
Technologia
Oled
Opis produktu

Wyświetlacz iPhone X to model programowalny, dzięki czemu bez problemu można zapisać oryginalny EPROM tylko wtedy, kiedy wyświetlacz posiada tak zwaną funkcję true-tone. Oferowany przez nas wyświetlacz iPhone X to produkt najwyższej jakości, jedna z najlepszych dostępnych na rynku opcji. Jest on w całości wykonany w technologii OLED. Zastosowana technologia w iPhone X, Hard OLED, to specjalna technologia wykorzystywana jako powierzchniowe źródło światła w budowie elastycznych wyświetlaczy.

Wyświetlacz iPhone X

Oferujemy ekran do telefonu iPhone X. Wyświetlacz w nim zastosowany posiada minimalnie mniejszą powierzchnię użytkową od oryginału, ze względu na wyższą ramkę, która znajduje się wokół wyświetlacza do modelu iPhone X Hard OLED. Proponowany przedmiot jest bardzo dobrze zabezpieczony. Ramka, która jest idealnie dopasowana do telefonu, tworzy z nim doskonałą całość. Dzięki temu po zamontowaniu do iPhone X wyświetlacz i telefon nie posiadają żadnych szpar, zaś siateczka „Mesh” świetnie maskuje otwór głośnika.

iPhone X – wyświetlacz

Za poprawne działanie telefonu po zainstalowaniu ekranu do telefonu iPhone X LCD odpowiada specjalny digitizer. Jest to komponent elektroniczny, który wyczuwa wszystkie, nawet najlżejsze, funkcje dotykowe. Jest on stosowany pod szkłem i wyczuwa dotyk nawet ludzkich koniuszków palców! Wysokiej jakości digitizer, który znajduje się w oferowanym przez nas ekranie do iPhone’a X, pozwala na wyjątkowo precyzyjne korzystanie z telefonu bez żadnych zakłóceń.

Podczas montażu koniecznie zwróć uwagę na ułożenie taśm połączeniowych! Jeśli ułożenie ich w korpusie będzie niewłaściwe, nastąpi złamanie taśm. Skutkiem tego będą mniej lub bardziej odczuwalne nieprawidłowości w działaniu ekranu.                                                                                      Producent wyświetlacza : Xinli

Hard OLED

Technologia TFT : LTPS

Rozmiar wyświetlanego obrazu : 5,8 Org Size

Jasność cd/㎡ : 510

Data dodania produktu: 2021-06-01

Opinie klientów

Ocena: 4.0
(Ilość opinii: 1)

(0)
(1)
(0)
(0)
(0)
2022-06-27 22:58
lew***@*****.pl
Kolory ok, dotyk w porządku. Minimalnie wyżej osadzony w ramce, ale bez wpływu na działanie. Przyzwoity zamiennik w dobrej cenie. Polecam
Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.354 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję