SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO APPLE IPHONE X FHD [OLED HARD]

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
161.25 zł
brutto
198.34 zł
netto B2B
128.09 zł
brutto B2B
157.55 zł
Indeks katalogowy
LCD06770
Dostępny
TAK
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Parametry
ESR
TAK
Polaryzacja 360 stopni
Tak
True tone
Tak
Umiejscowienie układu
COF
Wysokie odwzorowanie kolorów
Tak
Możliwość przelutowania układu
Nie
Rozdzielczość
1080P FHD
Technologia
Oled
Opis produktu

Firma Apple od dawna słynie z montowania wysokiej klasy podzespołów w telefonach. Dzięki temu wiele modeli z poprzednich lat dalej wykazuje naprawdę dobre parametry, które zachęcają ich użytkowników do dalszego używania smartfonu. Jednym nich jest iPhone X – wyświetlacz OLED, bardzo wydajny procesor i świetny aparat sprawiają, że duża część osób nie chce się z nim rozstawać. Wprowadzenie do oferty swojego punktu GSM części do iPhone X, w tym ekranu, który umożliwi przywrócenie pełnej sprawności urządzeniu to strzał w dziesiątkę! Postaw na wysokiej jakości produkty, które zamówisz wygodnie z dostawą pod wskazany adres!

Dedykowany do iPhone X wyświetlacz FHD

Wyświetlacz do iPhone X w kolorze czarnym to fabrycznie nowy podzespół, w pełni kompatybilny z tym modelem telefonu. Do jego produkcji zastosowano technologię OLED (Organic Light-Emitting Diode), która wykorzystuje diody elektroluminescencyjne. Zapewnia świetne odwzorowanie kolorów – są żywe i nasycone, co przekłada się na bardziej dynamiczny i realistyczny obraz. OLED-y oferują ponadto wysoki kontrast i głębokie czernie, a także lepsze kąty widzenia. Czarny wyświetlacz iPhone X posiada funkcję True Tone, która poprawia czytelność ekranu w każdych warunkach oraz rozdzielczość 1080p Full HD, zapewniającą wysoką jakość obrazu. 

Fabrycznie nowy, czarny wyświetlacz iPhone X wysokiej klasy

Dedykowany do iPhone X wyświetlacz FHD OLED Hard pomoże sprawnie zrealizować zlecenie i przywrócić uszkodzony telefon do pełnej sprawności. Model dostępny w naszej hurtowni został również wyposażony w szkło hartowane ESR. Chroni ekran przed zarysowaniem i uderzeniami oraz eliminuje potrzebę kupowania kolejnego akcesorium zabezpieczającego, co z pewnością zostanie docenione przez klientów! Wyświetlacze do iPhone X oraz wielu innych smartfonów zamówisz na stronie GSMOK w przystępnej cenie i z dostawą pod wskazany adres. Zamów potrzebną ilość i podejmij współpracę z rzetelną hurtownią!

 

Data dodania produktu: 2023-09-28

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Strona wygenerowana w 0.34 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję