SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P9 LITE
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do P9 LITE

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Brutto B2B3.69 zł

Szkła hartowane do Huawei P9 Lite

Telefony Huawei z flagowej serii P z dopiskiem Lite od kilku lat cieszą się dużą popularnością wśród osób, które szukają smartfonów z atrakcyjnym wyposażeniem ze średniej półki cenowej. Przykładem takiego udanego smartfonu sygnowanym logo chińskiego producenta jest Huawei P9 Lite, który premierę miał w drugim kwartale 2016 roku.

Osoby, które dziś, po kilku latach od premiery, nadal korzystają z tego modelu, muszą mieć świadomość tego, że może on być podatny na awarie i uszkodzenia. Warto zatem jak najszybciej zaopatrzyć się w podstawowe akcesoria ochronne, dzięki którym użytkowanie ulubionego telefonu będzie możliwe także przez kolejne lata.

Kup wysokiej jakości szkło hartowane do Huawei P9 Lite w GSMOK.pl

W ofercie internetowej hurtowni GSMOK.pl możesz znaleźć wysokiej jakości szkła hartowane do Huawei P9 Lite, które są przeznaczone specjalnie do tego modelu. Oferowane przez nas akcesoria doskonale przylegają do przedniego wyświetlacza i pokrywają całą jego powierzchnię, w stu procentach minimalizując ryzyko pojawienia się nawet najmniejszych, nieestetycznych zarysowań.

Dostępne w naszym sklepie szkło ochronne w pewnym stopniu absorbuje również uderzenia o krawężniki i zderzenia z twardymi powierzchniami, niemniej trzeba mieć na uwadze fakt, że nie jest to stuprocentowa ochrona przed pęknięciami czy zbiciem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że szkło hartowane do Huawei P9 Lite jest maksymalnie przezroczyste, więc nie zniekształca w jakikolwiek sposób kolorów wyświetlanych na ekranie.

 

Strona wygenerowana w 0.768 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję