SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

BATERIA DO APPLE IPHONE 11 PRO 3046MAH CRACK BMS - NO MESSAGE

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
120.94 zł
brutto
148.75 zł
netto B2B
96.01 zł
brutto B2B
118.09 zł
Indeks katalogowy
BAT03197
Dostępny
TAK
EAN
5901854608402
Gwarancja
6 miesięcy
Opcja dostępna jedynie dla klientów B2B.
Zarejestruj się w naszej hurtowni, jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży, aby otrzymać dostęp do możliwości negocjowania ceny.
Opis produktu

iPhone 11 Pro to pierwszy smartfon w portfolio Apple, który należy do profesjonalnej serii amerykańskiego giganta technologicznego. Urządzenie po wprowadzeniu na rynek zyskało ogromną popularność, plasując się na 9 miejscu w rankingu najpopularniejszych telefonów na świecie z 2019 roku. Pomimo upływu lat wielu użytkowników nadal chętnie korzysta z „jedenastki” Pro. Wieloletnie użytkowanie zwykle skutkuje stopniowym zużyciem podzespołów, na co najbardziej narażona jest bateria w iPhone 11 Pro. Apple nie wspiera już modeli z 2019 roku, dlatego dobrym pomysłem będzie wprowadzenie usługi ich naprawy do oferty swojego punktu GSM. Akumulatory oraz inne części do iPhone 11 Pro zamówisz w przystępnej cenie na stronie naszej hurtowni!

Kompatybilna z iPhone 11 Pro bateria 3046 MAH

Wysokiej jakości zamienna bateria do iPhone 11 Pro to nowy, nieużywany podzespół. Obsługuje wszystkie modele „jedenastki” Pro, w tym A2160 (wersja na rynku północnoamerykańskim), A2215 (wersja globalna, dostępna w Europie i Azji) oraz A2217 (wersja dostępna w Chinach oraz Hong Kongu). Została wyprodukowana z wykorzystaniem technologii litowo-jonowej, dlatego nie wykazuje efektu pamięci – można ją doładowywać w każdym momencie, niezależnie od poziomu naładowania. Produkt posiada taką samą pojemność, co fabrycznie zamontowany komponent w iPhone 11 Pro. Bateria 3046 mAh jest bardzo wydajna i pozwala na korzystanie z urządzenia do nawet 2 dni, bez konieczności sięgania po ładowarkę. Średni SoT (Screen-on Time) wynosi ok. 6-8 godzin, dzięki czemu akumulator świetnie poradzi sobie nawet w przypadku osób intensywnie eksploatujących smartfon.

Nowa bateria iPhone 11 Pro CRACK BMS 

Niewątpliwym atutem, jaki posiadają baterie do iPhone 11 Pro, jest możliwość przełożenia układu BMS ze starego podzespołu. Układ odpowiada za zarządzanie działaniem akumulatora i pełni ważną funkcję ochronną. Zabezpiecza go przed przeładowaniem, przegrzaniem oraz głębokim rozładowaniem, zapewniając tym samym bezpieczeństwo użytkownikowi. Warto również zaznaczyć, że bateria iPhone 11 Pro CRACK BMS nie wymaga programowania ani dodatkowych urządzeń do prawidłowego funkcjonowania. Po jej zamontowaniu nie wyświetla się informacja o nierozpoznanej części. Komunikat taki pojawia się przy pierwszym włączeniu telefonu, jednak wystarczy ponownie uruchomić smartfon, aby powiadomienie zniknęło. Zamawiając podzespół w hurtowni GSMOK masz pewność, że będzie działał niezawodnie i pozwoli przywrócić iPhone 11 Pro klienta do pełnej sprawności! 


Baterie do iPhone, które po zamontowaniu nie wyświetlają informacji o nierozpoznanej części!

Ze starej baterii przekładamy BMS do nowego akumulatora.

Proces montażu przebiega zgodnie z filmem poglądowym (dostępne napisy).

Po pierwszym uruchomieniu smartfona pokaże się komunikat z informacją o nierozpoznanej części.

Wystarczy ponownie uruchomić urządzenie, a komunikat zniknie.

Standardowe użytkowanie powoduje zużycie baterii w takim samym stopniu, jak w przypadku oryginalnego akumulatora. iPhone będzie na bieżąco zbierał i przekazywał informacje o kondycji baterii. 

 

Brak komunikatu o nieznanej części działa do wersji iOS 17.2 włącznie.
Jeśli producent zmieni sposób rozpoznawania baterii komunikat może powrócić.
Brak gwarancji na powyższy komunikat.

Data dodania produktu: 2023-11-09

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to otrzymasz punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Strona wygenerowana w 0.334 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję