SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO APPLE IPHONE 11 PRO CZARNY [REGENEROWANY] A2160 RMORE

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
368.75 zł
brutto
453.56 zł
netto B2B
294.55 zł
brutto B2B
362.30 zł
Indeks katalogowy
LCD05331
Dostępny
TAK
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Parametry
Kolor
Czarny
ESR
Nie
Polaryzacja 360 stopni
Tak
True tone
Tak
Umiejscowienie układu
COF
Wysokie odwzorowanie kolorów
Tak
Możliwość przelutowania układu
Nie
Rozdzielczość
1080P FHD
Technologia
Oled
Opis produktu

Firma Apple już od początku swojej działalności dostarcza świetne jakościowo smartfony, wykorzystując do tego wysokiej jakości podzespoły. Jednym z modeli iPhone’ów, który zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest iPhone 11 Pro, który w momencie jego wprowadzenia na rynek otrzymał najwyższą w historii ocenę za doskonały ekran. Telefony od Apple to modele z górnej półki cenowej, a ryzyko uszkodzenia mechanicznego jest takie samo, jak w przypadku innych urządzeń mobilnych. W razie awarii dobrym rozwiązaniem będzie naprawa smartfonu w serwisie. By móc zrealizować zlecenie warto wyposażyć swój punkt GSM w wyświetlacze do iPhone 11 Pro. Zapoznaj się z parametrami podzespołów i zamów egzemplarz w naszej hurtowni GSMOK!

Wyświetlacz iPhone 11 Pro – czarny model

Wyświetlacz do iPhone 11 Pro o przekątnej równej 5,8 cala, gwarantuje komfort użytkowania telefonu. Do jego produkcji wykorzystano technologię OLED – działa ona na zasadzie organicznych materiałów emisyjnych emitujących światło pod wpływem prądu. Rozwiązanie to pozwoliło na uzyskanie wysokiego odwzorowania kolorów, które wyglądają bardziej naturalnie i dynamicznie. Dodatkowo zapewnia głębszą czerń, lepsze kontrasty i większą jasność. Wyświetlacz iPhone A2160, dostępny w naszej hurtowni w wersji czarnej, cechuje się doskonałą rozdzielczością 2436x1125px, zapewniając tym samym wyjątkowo realistyczny obraz.

Wyświetlacz iPhone 11 Pro regenerowany

Wyświetlacz iPhone 11 Pro (czarny), który zamówisz na naszej stronie, to egzemplarz regenerowany. Proces regeneracji polega na wymianie uszkodzonego szkła na nowe, przy zachowaniu najwyższych standardów. Warto zaznaczyć, że zabiegu nie przeprowadza się w przypadku zamienników, dlatego możesz mieć pewność, że ekran jest oryginalny. Dodatkowo wyświetlacz iPhone 11 Pro regenerowany posiada identyczne parametry. Postaw na sprawdzone rozwiązania i rzetelnego partnera biznesowego i wybierz hurtownię GSMOK!


FOG

OLED

Rozmiar wyświetlanego obrazu : 5.8/Org Size

 

Data dodania produktu: 2021-12-20

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.422 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję