SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO MOTOROLA MOTO G30 CZARNY

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
71.25 zł
brutto
87.64 zł
netto B2B
56.82 zł
brutto B2B
69.89 zł
Indeks katalogowy
LCD05038
Dostępny
TAK
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Kolor
Czarny
Opis produktu

Do jednych z prekursorów telefonii komórkowej niewątpliwie można zaliczyć firmę Motorola. Amerykański producent, od lat obecny na rynku, regularnie dostarcza użytkownikom budżetowe smartfony, które mimo niewygórowanej ceny cechują się naprawdę dobrymi parametrami. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje seria G, w tym model Motorola G30. Niestety z czasem podzespoły mogą ulec zużyciu lub uszkodzić się wskutek upadku, na co szczególnie narażony jest ekran. Aby móc skutecznie zrealizować naprawę, warto wyposażyć się w dedykowane wyświetlacze do Moto G30.

Wyświetlacz Motorola G30 – czarny kolor

Wyświetlacz do Motorola G30, dostępny w kolorze czarnym, posiada świetne parametry, zapewniające satysfakcję z użytkowania. Wyprodukowany został z wykorzystaniem ulepszonej technologii LCD. Jej zastosowanie umożliwiło uzyskanie szerszych kątów widzenia, lepszego odwzorowania kolorów, wysokiej rozdzielczości i optymalnego zużycia energii. Wyświetlacz Motorola Moto G30 (czarny) charakteryzuje się rozdzielczością HD+ (1600x720 px) oraz częstotliwością odświeżania na poziomie 90 Hz, co zapewnia płynny i wyraźniejszy obraz.

Wysokiej klasy wyświetlacz Motorola Moto G30 czarny

Fabrycznie nowy wyświetlacz LCD do Motorola Moto G30 o przekątnej 6,5 cala jest w pełni kompatybilny z tym modelem telefonu. Każdy egzemplarz zostaje skrupulatnie przetestowany pod względem działania, dzięki czemu masz pewność, że trafia do Ciebie w pełni sprawny podzespół, gotowy do realizacji zlecenia! Ekran Moto G30 w naszym sklepie GSM dostępny jest w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie hurtowej. Dodatkowo dla klientów zarejestrowanych przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy oraz rabaty. Postaw na rzetelną hurtownię GSMOK, której zaufało setki klientów, wyposaż swój punkt serwisowy w wyświetlacz Motorola G30 czarny i zyskaj partnera w biznesie!

Data dodania produktu: 2021-06-14

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Proponowane produkty - Bestsellery
Strona wygenerowana w 0.301 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję