SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO SAMSUNG M127 GALAXY M12 CZARNY Z RAMKĄ GH82-25042A GH82-25043A ORYGINAŁ SERVICE PACK

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
145.45 zł
brutto
178.90 zł
netto B2B
115.78 zł
brutto B2B
142.41 zł
Indeks katalogowy
LCD05011
Dostępny
TAK
Ocena
5.0
(1)
Gwarancja
6 miesięcy
Oznaczenie producenta
GH82-25042AGH82-25043A
Nazwa producenta
SVC ASSY SMT-LCD(E/ZK)SM-M127F,XXV
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Oryginał
Tak
Kolor
Czarny
Ramka
Tak
Stan
Nowy
Opis produktu

Na tej podstronie znajdziesz wyświetlacz LCD z panelem dotykowym (komplet) do Samsunga M127 Galaxy M12 o rewelacyjnej jakości. Oferowany model charakteryzuje się starannym wykonaniem i ponadprzeciętną trwałością, został bowiem w całości wyprodukowany i zaprojektowany przez markę Samsung. Jego parametry użytkowe są identyczne jak w modelu montowanym fabrycznie, zarówno jakość wyświetlanego obrazu, jak i jego rozdzielczość czy liczba punktów na cal bądź kąty widzenia. Jest to szczególnie istotne dla najbardziej wymagających klientów serwisów GSM, którzy oczekują najlepszych parametrów użytkowych, bez względu na cenę zakupu i koszty związane z przeprowadzeniem sprawnej, profesjonalnej naprawy.

Jak oferowany wyświetlacz wpływa na użytkowanie Samsunga M127 Galaxy M12?

Warto wiedzieć, że wyświetlacz LCD z panelem dotykowym (komplet) do Samsunga M127 Galaxy M12 powstał na tej samej linii produkcyjnej co model montowany przez producenta fabrycznie. Oznacza to, iż ma identyczne parametry i nie wpływa w negatywnym stopniu na użytkowanie telefonu, a jego podstawową zaletą jest precyzyjne dopasowanie do tego modelu smartfona. Dzięki temu nie trzeba dokonywać ingerencji w pozostałe elementy i modyfikować żadnych pozostałych podzespołów elektronicznych, co znacznie przyspiesza proces instalacji.

Nie można także zapomnieć o tym, że wyświetlacz LCD z panelem dotykowym (komplet) do Samsunga M127 Galaxy M12 stanowi pełen komplet. Znajdziesz w nim zarówno sam wyświetlacz w technologii LCD, jak i digitizer oraz ramkę. Każdy egzemplarz został przez nas przetestowany przed wysyłką oraz przez producenta jeszcze na linii produkcyjnej w komórce kontroli jakości, dzięki czemu każdy z nich jest przeznaczony do natychmiastowego montażu, bez żmudnego testowania we własnym zakresie. Jesteśmy największym w kraju dostawcą części zamiennych na rynku GSM, dlatego skorzystaj z naszej oferty i złóż zamówienie już dziś. Zapewniamy zawsze błyskawiczną dostawę oraz najlepszą obsługę przed- i posprzedażową w Polsce. Dla naszych szczególnie lojalnych klientów przygotowaliśmy szereg różnych programów lojalnościowych, o szczegóły zapytaj naszego doradcę telefonicznie lub mailowo.

Data dodania produktu: 2021-06-07
Oznaczenie producenta:GH82-25042A GH82-25043A

Opinie klientów

Ocena: 5.0
(Ilość opinii: 1)

(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
2023-09-05 16:38
bi**@*****.pl
Wyświetlacz oryginalny, jakość nie do podrobienia. Wszystko działa prawidłowo jak należy.
Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.341 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję