SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO HUAWEI P40 LITE E / Y7P ART-L28, ART-L29, ART-L29N CZARNY Z RAMKĄ

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
106.25 zł
brutto
130.69 zł
netto B2B
84.55 zł
brutto B2B
104.00 zł
Indeks katalogowy
LCD04349
Dostępny
TAK
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Opcja dostępna jedynie dla klientów B2B.
Zarejestruj się w naszej hurtowni, jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży, aby otrzymać dostęp do możliwości negocjowania ceny.
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Kolor
Czarny
Ramka
Tak
Opis produktu

Uszkodzony wyświetlacz skutecznie utrudnia użytkowanie Smartfona, dlatego warto wymienić zepsuty komponent na nowy. Ekran Huawei P40 lite E z ramką to element wykonany z najwyższej jakości materiałów. Jego montaż odbywa się przy pomocy specjalnej taśmy. Sama wymiana jest dosyć skomplikowana – wymaga odkręcenia wielu śrub i odłączenia elementów, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu. W naszym sklepie każdy serwisant znajdzie wyświetlacz Huawei P40 lite E/Y7P czarny z ramką w atrakcyjnej cenie!

Wyświetlacz Huawei P40 Lite E/Y7P czarny z ramką

Wyświetlacz do Huawei Y7P cechuje się rozdzielczością 720 x 1560 px. Przekątna ekranu 6.39" sprawia, że użytkowanie Smartfona jest przyjemne i komfortowe. Producent urządzenia zastosował specjalny tryb Eye Comfort, który pozwala na obniżenie intensywności niebieskiego światła, docierającego do ludzkiego oka. Huawei p40 lite E/Y7P wyświetlacz LCD art-l28, art.-l29, art.-l29n przywróci telefon do dawnej świetności, a różnice w zmienionym komponencie będą praktycznie niezauważalne. Dzięki temu można ponownie cieszyć się z funkcjonalności urządzenia bez wydawania dużych sum na nowy model.

Huawei P40 Lite E/Y7P wyświetlacz LCD to dobry wybór!

Wymieniony wyświetlacz Huawei P40 lite E/Y7P czarny z ramką z pewnością sprosta oczekiwaniom użytkowników. Czas reakcji na dotyk jest taki sam jak w przypadku fabrycznie zamontowanego elementu. Huawei P40 lite E LCD dostępny w naszym asortymencie pozwoli każdemu serwisantowi zaoferować usługi najwyższej jakości. Zamówienie możesz złożyć również jako osoba prywatna. Wychodzimy naprzeciw również tym klientom, którzy zajmują się elektroniką hobbystycznie lub chcą samodzielnie podjąć się próby wymiany komponentu. Zajrzyj również do pozostałych produktów – znajdziesz tam nie tylko wyświetlacze, ale także bogaty asortyment dedykowany innym markom.

Data dodania produktu: 2020-09-28

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.337 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję