SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P40 LITE E
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do P40 LITE E

(3 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wystarczy chwila nieuwagi, by wart tysiące złotych telefon przestał działać. Bliskie spotkanie z płytą chodnikową, schodami lub kluczami w kieszeni może sprawić, że na ekranie pojawi się charakterystyczny pajączek, który uniemożliwi komfortowe użytkowanie telefonu. W skrajnych przypadkach niezbędny będzie nowy wyświetlacz Huawei P40 LITE E. Już teraz zakupisz go za pośrednictwem sklepu GSMOK. Postaw na wysokiej jakości komponenty, które nie tylko przywrócą sprawność telefonu sprzed awarii, ale także przedłużą żywotność całego urządzenia.

Wyświetlacze Huawei P40 LITE E

Wyświetlacz dotykowy Huawei P40 LITE E z oferty GSMOK pozwoli Ci na nowo cieszyć się intensywnym bogactwem kolorów. W tym modelu zastosowano bowiem niezawodną matrycę IPS TFT, czyli wyświetlacz LCD. Nie pozwól, abyś przez chwilę nieuwagi musiał kupować nowy telefon. Oryginalne wyświetlacze Huawei P40 LITE E dostępne w naszej ofercie pozwolą Ci niskim kosztem przywrócić pierwotną sprawność urządzenia, abyś na nowo mógł cieszyć się możliwościami, jakie daje 6.39 calowy ekran. Kupuj mądrze, naprawiaj i oszczędzaj!  Zamów wyświetlacz P40 LITE E do godziny 16:00, a wyślemy je jeszcze tego samego dnia. Wiemy, jak cenny w naprawie telefonu jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci indywidualni i biznesowi otrzymali swoje zamówienie jak najszybciej. Nasza hurtownia GSM znajduje się w Warszawie, co pozwala nam na dostarczenie zamówień na terenie tego miasta jeszcze w tym samym dniu.

Wyświetlacz Huawei P40 LITE E

Zastanawiasz się, czy dasz radę samodzielnie wymienić panel dotykowy do Huawei p40 LITE E? To wyzwanie, z którym najlepiej radzą sobie specjaliści z punktu serwisowego. Aby wymienić wyświetlacz Huawei P40 LITE E, należy zdemontować tylną obudowę, baterię oraz oczywiście uszkodzony wyświetlacz, a do usunięcia tego elementu niezbędne będzie jego nagrzanie. Naprawa wyświetlacza to wieloetapowy proces, który wymaga odpowiednich narzędzi i dużej precyzji. Skorzystaj z usług punktu serwisowego, który dba o to, aby wyświetlacze Huawei p40 LITE E zostały odpowiednio zamontowane. Zamów komponenty na GSMOK!

Strona wygenerowana w 0.358 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję