SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO MOTOROLA MOTO E30 / E40 CZARNY

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
75.00 zł
brutto
92.25 zł
netto B2B
59.55 zł
brutto B2B
73.25 zł
Indeks katalogowy
LCD06031
Dostępny
TAK
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Opis produktu

W czołówce najchętniej wybieranych producentów smartfonów w Polsce znajduje się Motorola. Amerykańska firma, która rozpoczęła mobilną rewolucję na świecie, regularnie wypuszcza nowe, budżetowe telefony, cechujące się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Szczególnie ciekawymi modelami są Motorola E30 i E40. Posiadają one zbliżone parametry, w tym taki sam ekran, cechujący się świetną jakością, jak na tę półkę cenową. Ze względu na dużą popularność smartfonów, warto wyposażyć swój punkt GSM w kompatybilne podzespoły, w tym wyświetlacze do Moto E40/E30!

Wysokiej jakości wyświetlacz Motorola Moto E30 czarny

Wyświetlacz do Motorola E30 i E40, dostępny jest w kolorze czarnym. Wyposażony został w nowoczesny, ciekłokrystaliczny ekran LCD. Jego zastosowanie pozwoliło na uzyskanie szerokich kątów widzenia oraz wyższych kontrastów. Ponadto ulepszona matryca zapewniła jeszcze lepsze odwzorowanie kolorów, żywsze barwy, a także szybszy czas reakcji. Wyświetlacz Motorola Moto E30 (czarny) o wielkości 6,5 cala i rozdzielczości HD+ na poziomie 1600x720px cechuje się częstotliwością odświeżania 90Hz, dzięki czemu obraz jest płynny i wyraźny.

Wyświetlacz Motorola E40 (czarny) i E30

Wyświetlacz Motorola E40 czarny to wysokiej klasy podzespół, zapewniający satysfakcjonujące wrażenia z użytkowania. Ekran jest w pełni kompatybilny z modelem Moto E30 oraz E40. Przed wysyłką każdy egzemplarz został przetestowany pod kątem działania, a następnie pakowany i odpowiednio zabezpieczony. Dzięki temu masz pewność, że dostarczony do Ciebie Wyświetlacz do Motorola E40/E30 jest w pełni sprawny i gotowy do realizacji zlecenia! Oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe, a dla klientów zarejestrowanych zapewniamy dodatkowo dedykowanego opiekuna handlowego i dostęp do programu lojalnościowego. Zamów niezbędną ilość podzespołów i rozpocznij współpracę z hurtownią GSMOK!

Data dodania produktu: 2023-03-22

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Strona wygenerowana w 0.38 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję