SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO APPLE IPHONE XR CZARNY [REGENEROWANY] A1984 RMORE

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
161.25 zł
brutto
198.34 zł
netto B2B
128.18 zł
brutto B2B
157.66 zł
Indeks katalogowy
LCD05333
Dostępny
TAK
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Parametry
ESR
Nie
Polaryzacja 360 stopni
Tak
True tone
Tak
Umiejscowienie układu
COF
Wysokie odwzorowanie kolorów
Tak
Możliwość przelutowania układu
Tak
Rozdzielczość
1080P FHD
Technologia
Incell
Opis produktu

iPhone XR w oryginale posiada on 6,1-calowy wyświetlacz LCD Liquid Retina HD o rozdzielczości 1792 x 828 px, co daje zagęszczenie pikseli na poziomie 326 pikseli na cal. Jest również wyposażony w technologię True Tone, która dostosowuje kolorystykę ekranu do warunków oświetleniowych wokół użytkownika, zapewniając bardziej naturalny wygląd wyświetlanemu obrazowi. W przypadku uszkodzenia wyświetlacza iPhone'a XR lub którejś z jego warstw konieczna będzie jego wymiana. W zależności od preferencji klienta, serwisant może zamontować nowy ekran LCD TFT lub regenerowany model, który również znajdziesz w naszym sklepie.

Wyświetlacz iPhone XR czarny

Wyświetlacz do iPhone XR dostępny w naszym sklepie zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu z optymalną reprodukcją kolorów i kątami widzenia. Ma odpowiednie mocowanie do kamerki przedniej oraz niezbędnych czujników. Dzięki wymienionemu podzespołowi użytkownik dalej może korzystać ze wszystkich funkcjonalności smartfonu bez obaw o utratę danych. W naszym sklepie znajdziesz wyświetlacz iPhone A1984 regenerowany, co może znacznie zredukować koszt naprawy. Warto zaproponować taką alternatywę klientowi!

Wyświetlacz iPhone XR regenerowany

Oferowany wyświetlacz iPhone XR czarny przeszedł proces regeneracji. Jako, że jest to model stworzony w technologii TFT, która sprawia, że ekran składa się z kilku niezależnych warstw, dlatego istnieje możliwość naprawy jedynie tej uszkodzonej. Uszkodzony panel dotykowy czy pękniętą szybkę można wymienić i przywrócić ekran do pełnej sprawności. Taki proces określa się mianem regeneracji. Tego rodzaju podzespół jest tańszą alternatywą dla oryginalnego, dlatego sama naprawa jest atrakcyjniejsza cenowo dla klienta. Warto więc zaproponować, by uszkodzony ekran wymienić na wyświetlacz iPhone XR regenerowany. Zarejestruj się na stronie i dołącz do programu lojalnościowego dla klientów biznesowych.

 

Data dodania produktu: 2021-12-20

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.317 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję