SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

BATERIA DO APPLE IPHONE 13 3227MAH CRACK BMS - NO MESSAGE

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
120.94 zł
brutto
148.75 zł
netto B2B
96.01 zł
brutto B2B
118.09 zł
Indeks katalogowy
BAT03203
Dostępny
TAK
EAN
5901854608075
Gwarancja
6 miesięcy
Opcja dostępna jedynie dla klientów B2B.
Zarejestruj się w naszej hurtowni, jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży, aby otrzymać dostęp do możliwości negocjowania ceny.
Obsługiwane Modele
Opis produktu

Nowe smartfony od Apple wypuszczane są corocznie, niezmiennie zajmując wysoką pozycję w rankingu najpopularniejszych telefonów. Podobnie było w przypadku iPhone 13, który swoją premierę miał w roku 2021. Na tle swoich poprzedników wyróżniał się przede wszystkim ulepszonym aparatem, wydajniejszym procesorem oraz prawie o połowę dłuższym czasem pracy na jednym naładowaniu. Dla wielu użytkowników duże znaczenie ma ostatni z parametrów. Baterie do iPhone 13, mimo, iż pojemnością nie różnią się znacznie od komponentu zamontowanego w iPhone 12, dzięki doskonale zoptymalizowanym podzespołom mogą pracować dłużej. Spadek wydajności akumulatora znacząco obniża komfort użytkowania telefonu, dlatego też w przypadku jego zużycia, warto zdecydować się na  wymianę. Jeżeli chcesz wprowadzić do oferty swojego punktu GSM naprawę tego modelu to w hurtowni GSMOK zaopatrzysz się w niezbędne części do iPhone 13. Zapoznaj się ze specyfikacją produktów i zamów potrzebną ilość!

Dedykowana do iPhone 13 bateria 3227 MAH

W pełni kompatybilna z iPhone 13 bateria 3227 mAh to nowy podzespół, który posiada pojemność identyczną z fabrycznie zamontowanym w smartfonie komponentem. Dzięki temu zapewnia długi czas pracy na jednym naładowaniu i komfortowe korzystanie z telefonu do nawet 2 dni. Średni SoT (Screen-on Time) wynosi natomiast około 6-7 godzin i pozwala na 19 godzin odtwarzania wideo. Model dostępny w hurtowni GSMOK daje możliwość przełożenia taśmy BMS ze starego akumulatora – układu, który odpowiada za zachowanie poprawności pracy podzespołu. Dzięki temu litowo-jonowa bateria do iPhone 13 jest bezpieczna w użytkowaniu, bardziej wydajna, a jej żywotność ulega wydłużeniu. 

Nowa bateria iPhone 13 CRACK BMS 

Bateria iPhone 13 CRACK BMS została wyprodukowana w technologii litowo-jonowej, dlatego też nie wykazuje efektu pamięci ani tzw. „leniwej baterii”. Dzięki temu można ją doładowywać w każdym momencie, niezależnie od stopnia naładowania oraz bez obaw o utratę pojemności. Warto również zaznaczyć, że podzespół nie wymaga programowania ani dodatkowych urządzeń do prawidłowego funkcjonowania. Po wymianie nie pojawia się również komunikat o nierozpoznanej części. Zostanie on wyświetlony przy pierwszym uruchomieniu smartfonu, ale wystarczy ponownie włączyć telefon, aby zniknął. Oznacza to, że iPhone nadal będzie na bieżąco zbierał i przekazywał informacje o kondycji baterii. Zamów wysokiej jakości baterie do iPhone 13 z dostawą pod wskazany adres!


Baterie do iPhone, które po zamontowaniu nie wyświetlają informacji o nierozpoznanej części!

Ze starej baterii przekładamy BMS do nowego akumulatora.

Proces montażu przebiega zgodnie z filmem poglądowym (dostępne napisy).

Po pierwszym uruchomieniu smartfona pokaże się komunikat z informacją o nierozpoznanej części.

Wystarczy ponownie uruchomić urządzenie, a komunikat zniknie.

Standardowe użytkowanie powoduje zużycie baterii w takim samym stopniu, jak w przypadku oryginalnego akumulatora. iPhone będzie na bieżąco zbierał i przekazywał informacje o kondycji baterii. 

 

Brak komunikatu o nieznanej części działa do wersji iOS 17.2 włącznie.
Jeśli producent zmieni sposób rozpoznawania baterii komunikat może powrócić.
Brak gwarancji na powyższy komunikat.

Data dodania produktu: 2023-11-09

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to otrzymasz punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Strona wygenerowana w 0.292 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję