SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

BATERIA DO APPLE IPHONE 12 MINI 2227MAH CRACK BMS - NO MESSAGE

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
123.75 zł
brutto
152.21 zł
netto B2B
98.09 zł
brutto B2B
120.65 zł
Indeks katalogowy
BAT03199
Dostępny
TAK
EAN
5901854608945
Gwarancja
6 miesięcy
Obsługiwane Modele
Opis produktu

iPhone 12 mini, który swoją premierę miał w 2020 roku, to pierwszy smartfon z serii „mini” w rodzinie Apple. Stanowił odpowiedź na potrzeby klientów tęskniących za kompaktowymi wymiarami telefonów i szukających propozycji niewielkich rozmiarów z dobrymi parametrami. Pod względem danych technicznych, od zwykłej „dwunastki” różni się jedynie wielkością ekranu oraz pojemnością akumulatora. Niestety bateria w iPhone 12 mini, podobnie jak w przypadku innych modeli smartfonów, to podzespół szczególnie narażony na zużycie. Spadek wydajności znacznie obniża komfort korzystania z urządzenia, dlatego też warto zdecydować się wówczas na wymianę komponentu w profesjonalnym serwisie. W baterie do iPhone 12 mini oraz inne części dedykowane do modelu z 2020 roku zaopatrzysz się w naszej hurtowni. Poznaj specyfikację akumulatora i zamów potrzebną ilość do swojego punktu GSM!

Wysokiej jakości bateria iPhone 12 mini CRACK BMS

Bateria iPhone 12 mini CRACK BMS to nowy, nieużywany podzespół, w pełni kompatybilny z tym modelem telefonu, który po wymianie przywróci telefon klienta do pełnej sprawności. Posiada taką samą pojemność, co fabrycznie zamontowany komponent, dlatego też oferuje identyczny czas pracy urządzenia. Niewątpliwy atut produktu stanowi możliwość przełożenia taśmy BMS ze starego akumulatora. Układ ten pełni kontroluje oraz zarządza pracą podzespołu, zabezpieczając go przed przepięciem, przeładowaniem oraz rozładowaniem. Ponadto monitoruje napięcie każdego z ogniw, dbając o równomierne rozproszenie energii. Dzięki obecności BMS, bateria do iPhone 12 mini jest bardziej wydajna, a przede wszystkim całkowicie bezpieczna w użytkowaniu.

iPhone 12 mini – bateria 2227 MAH 

Dedykowana do iPhone 12 mini bateria 2227 mAh nie wymaga programowania ani dodatkowych urządzeń do prawidłowego funkcjonowania. Dodatkowo, po jej zamontowaniu, nie wyświetla się komunikat o nierozpoznanej części. Taka informacja pojawi się po pierwszym uruchomieniu urządzenia, jednak wystarczy ponownie włączyć telefon, aby powiadomienie zniknęło. Zamawiając akumulator i części do iPhone 12 mini oraz wielu innych modeli smartfonów, masz gwarancję ich pełnej sprawności oraz niezawodności. W hurtowni GSMOK znajdziesz podzespoły i akcesoria wyłącznie najwyższej jakości w przystępnej cenie. Zapewniamy szybką dostawę, a klientom zarejestrowanym oferujemy dodatkowo dostęp do programu lojalnościowego oraz atrakcyjnych rabatów. Złóż zamówienie na naszej stronie internetowej z wysyłką pod wskazany adres i zyskaj rzetelnego partnera w biznesie!

 


Baterie do iPhone, które po zamontowaniu nie wyświetlają informacji o nierozpoznanej części!

Ze starej baterii przekładamy BMS do nowego akumulatora.

Proces montażu przebiega zgodnie z filmem poglądowym (dostępne napisy).

Po pierwszym uruchomieniu smartfona pokaże się komunikat z informacją o nierozpoznanej części.

Wystarczy ponownie uruchomić urządzenie, a komunikat zniknie.

Standardowe użytkowanie powoduje zużycie baterii w takim samym stopniu, jak w przypadku oryginalnego akumulatora. iPhone będzie na bieżąco zbierał i przekazywał informacje o kondycji baterii. 

 

Brak komunikatu o nieznanej części działa do wersji iOS 17.2 włącznie.
Jeśli producent zmieni sposób rozpoznawania baterii komunikat może powrócić.
Brak gwarancji na powyższy komunikat.

Data dodania produktu: 2023-11-09

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Strona wygenerowana w 0.272 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję