SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

BATERIA DO APPLE IPHONE 11 3110MAH CRACK BMS - NO MESSAGE

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
123.75 zł
brutto
152.21 zł
netto B2B
98.09 zł
brutto B2B
120.65 zł
Indeks katalogowy
BAT03196
Dostępny
TAK
EAN
5901854607801
Gwarancja
6 miesięcy
Opcja dostępna jedynie dla klientów B2B.
Zarejestruj się w naszej hurtowni, jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży, aby otrzymać dostęp do możliwości negocjowania ceny.
Opis produktu

iPhone 11 to smartfon wypuszczony na rynek w 2019 roku. Model szybko zdobył niemałą popularność, dzięki świetnym parametrom oraz wysokiej klasy komponentom użytych do jego produkcji. Jednymi z podzespołów zasługujących na szczególne wyróżnienie są baterie do iPhone 11. Ich pojemność niewiele różni się od pojemności swoich następców, pozwalając tym samym na wielogodzinne korzystanie z urządzenia. Niestety jednocześnie są to elementy najbardziej narażone na zużycie wskutek intensywnej, wieloletniej eksploatacji. Jeżeli dojdzie do uszkodzenia komponentu, warto zdecydować się na wymianę akumulatora. W baterie oraz inne części do iPhone 11 wyposażysz się w hurtowni GSMOK! 

Bateria iPhone 11 CRACK BMS 

Nowa bateria iPhone 11 to podzespół nieużywany, w pełni kompatybilny ze smartfonem od Apple 11 generacji. Obsługuje modele A2111 (wersja obecna na rynku północnoamerykańskim), A2221 (wersja globalna, z wyłączeniem Ameryki Północnej oraz Chin), jak i A2223 (wersja dostępna w Chinach i Hong Kongu). Została wykonana w technologii litowo-jonowej, będącej najczęściej wykorzystywaną technologią produkcji akumulatorów. Dzięki temu bateria do iPhone 11 nie posiada efektu pamięci, co oznacza, że można ją doładowywać w każdym momencie. Jej niewątpliwy atut stanowi również możliwość zamontowania układu BMS, który monitoruje napięcia ogniw. Pełni on niezwykle ważną funkcję ochronną - zabezpiecza komponent przed przeładowaniem, przegrzaniem oraz głębokim rozładowaniem. Zapewnia również równomierny stopień naładowania poszczególnych ogniw, wpływając na bardziej efektywne wykorzystanie pojemności akumulatora. Dzięki jego obecności, bateria iPhone 11 CRACK BMS zapewnia bezpieczeństwo w trakcie użytkowania, działa wydajniej, a jej żywotność ulega wydłużeniu. 

Kompatybilna z iPhone 11 bateria 3110 mAh

Akumulator będący przedmiotem sprzedaży posiada taką samą pojemność, jak podzespół fabrycznie zamontowany w iPhone 11. Bateria 3110 mAh pozwala na komfortowe korzystanie z urządzenia bez konieczności doładowywania, a standardowe użytkowanie skutkuje zużyciem baterii w takim samym stopniu, jak w przypadku oryginalnego komponentu. Warto również zaznaczyć, że model ten nie wymaga programowania ani dodatkowych urządzeń do prawidłowego funkcjonowania. Ponadto, po wymianie baterie nie wyświetlają informacji o nierozpoznanej części. Komunikat może pojawić się po pierwszym uruchomieniu, jednak wystarczy ponownie włączyć urządzenie, aby zniknął. 

Zamawiając wysokiej klasy baterie do iPhone 11 oraz inne podzespoły w hurtowni GSMOK możesz być pewny, że części będą działać bez zarzutów. Za ich pomocą szybko i skutecznie przywrócić smartfon klienta do pełnej sprawności! Zapoznaj się z pełną ofertą i zyskaj partnera w biznesie!


Baterie do iPhone, które po zamontowaniu nie wyświetlają informacji o nierozpoznanej części!

Ze starej baterii przekładamy BMS do nowego akumulatora.

Proces montażu przebiega zgodnie z filmem poglądowym (dostępne napisy).

Po pierwszym uruchomieniu smartfona pokaże się komunikat z informacją o nierozpoznanej części.

Wystarczy ponownie uruchomić urządzenie, a komunikat zniknie.

Standardowe użytkowanie powoduje zużycie baterii w takim samym stopniu, jak w przypadku oryginalnego akumulatora. iPhone będzie na bieżąco zbierał i przekazywał informacje o kondycji baterii. 

 

Brak komunikatu o nieznanej części działa do wersji iOS 17.2 włącznie.
Jeśli producent zmieni sposób rozpoznawania baterii komunikat może powrócić.
Brak gwarancji na powyższy komunikat.

Data dodania produktu: 2023-11-09

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to otrzymasz punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Strona wygenerowana w 0.289 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję