SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO REALME 8 REALME8CD+TP 4906919 ORYGINAŁ SERVICE PACK

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
243.86 zł
brutto
299.95 zł
netto B2B
194.26 zł
brutto B2B
238.94 zł
Indeks katalogowy
LCD05098
Dostępny
TAK
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Oznaczenie producenta
REALME8CD+TP4906919
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Oryginał
Tak
Opis produktu

Do jednych z najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów smartfonów niewątpliwie można zaliczyć firmę Realme. Chińska marka, która założona została zaledwie 5 lat temu, już teraz podbija rynek telefonów budżetowych, wprowadzając przystępne cenowo wysokiej klasy urządzenia mobilne. Świetnym modelem cechującym się dobrymi parametrami jest Realme 8, które okazały się być wyjątkowo popularne wśród młodzieży. W związku z rosnącym zainteresowaniem smartfonami chińskiego producenta, warto wyposażyć swój serwis GSM w kompatybilne podzespoły! Wyświetlacze do Realme 8 znajdziesz w naszej hurtowni GSMOK.

Wyświetlacz Realme 8 – gwarancja wysokiej jakości

Wyświetlacz Realme 8 (REALME 8 CD+TP) to wysokiej klasy podzespół, cechujący się wyjątkowo dobrymi parametrami. Do jego produkcji wykorzystano technologię Super AMOLED, która pozwoliła na uzyskanie szerokich kątów widzenia, doskonałe odwzorowanie kolorów oraz głębokiej czerni. Dzięki jej zastosowaniu ekran oferuje świetną jakość obrazu w świetle słonecznym, a także szybszy czas reakcji. Wyświetlacz Realme 4906919 Super AMOLED posiada aktywną matrycę, w której każdy piksel jest aktywowany bezpośrednio, co w połączeniu z rozdzielczością Full HD na poziomie 2400x1080px zapewnia doskonały kontrast oraz żywe barwy.

Oryginalny wyświetlacz Realme 8 (REALME 8 CD+TP)

Wyświetlacz Realme 8 o częstotliwości odświeżania ekranu 60Hz gwarantuje płynną pracę i przyjemną obsługę. Komfort użytkowania dodatkowo podnosi duża, 6,4-calowa matryca, zaś zagęszczenie punktów obrazu na poziomie 411 ppi zapewnia świetną ostrość. Egzemplarze, w które wyposażysz się w hurtowni GSMOK, przed wysyłką zostają przetestowane, co daje Ci pewność, że dostarczony podzespół będzie w pełni sprawny. Postaw na sprawdzone rozwiązanie, zamów wyświetlacz do Realme 8 i ciesz się szybką, bezproblemową dostawą oraz wysokiej jakości komponentem!

 

Data dodania produktu: 2021-07-30
Oznaczenie producenta:REALME8CD+TP 4906919

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Proponowane produkty - Bestsellery
Strona wygenerowana w 0.366 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję