SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO OPPO A31 2020 CPH2015 CZARNY

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
75.00 zł
brutto
92.25 zł
netto B2B
59.55 zł
brutto B2B
73.25 zł
Indeks katalogowy
LCD04930
Dostępny
TAK
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Kolor
Czarny
Opis produktu

Chiński producent urządzeń mobilnych Oppo, pomimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku smartfonów, szybko zdobył popularność, stając się jedną z największych i najchętniej wybieranych marek na świecie. Firma w produkowanych przez siebie telefonach łączy satysfakcjonujące parametry z atrakcyjną ceną. Wśród budżetowych modeli na wyróżnienie zasługuje seria A, do których zalicza się między innymi OPPO A31. Niestety, podobnie jak w przypadku każdego innego urządzenia mobilnego, wskutek upadku czy intensywnej eksploatacji ekran może ulec uszkodzeniu. Wówczas znacznie korzystniejszą opcją okazuje się być wymiana niesprawnego podzespołu. W wyświetlacze do OPPO A31, które umożliwią skuteczną naprawę zaopatrzysz się w hurtowni GSMOK.

Wyświetlacz Oppo A31 2020 – czarny kolor

Wyświetlacz do Oppo A31 wyprodukowany został z wykorzystaniem technologii ulepszonej LCD. To wersja ekranu ciekłokrystalicznego, która gwarantuje użytkownikowi lepsze doznania wizualne i wyższy komfort użytkowania. Takie rozwiązanie pozwoliło na osiągnięcie szerszych kątów widzenia oraz dobrego odwzorowania kolorów. Barwy są żywe, kontrast wysoki, a czas reakcji szybki. Wyświetlacz Oppo CPH2015, który w naszej hurtowni znajdziesz w kolorze czarnym, posiada przekątną 6,5 cala oraz rozdzielczość HD+ (1600x720px), co zapewnia satysfakcjonujące wrażenia z użytkowania.

Wyświetlacz Oppo A31 czarny w atrakcyjnej cenie

Wyświetlacz Oppo A31 2020 czarny to fabrycznie nowy podzespół dobrej jakości, dostępny w hurtowni GSMOK w przystępnej cenie. Każdy egzemplarz przed wysyłką zostaje przetestowany – tak, aby po dotarciu do Twojego punktu GSM ekran był gotowy do realizacji zlecenia. Dzięki temu masz pewność, że dostarczony komponent jest w pełni sprawny! Dokładamy również wszelkich starań, by zamówione produkty otrzymali Państwo jak najszybciej. Zarejestrowanym klientom oferujemy również dostęp do atrakcyjnych promocji, programu lojalnościowego i wiele więcej! Poszerz ofertę swojego serwisu GSM o wyświetlacz Oppo A31 czarny i podejmij współpracę z hurtownią GSMOK! 

Data dodania produktu: 2021-04-26

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.444 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję