SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO HUAWEI P20 LITE ANE-AL00, ANE-TL00, ALE-LX1, ANE-L21 CZARNY BEZ LOGO

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
87.50 zł
brutto
107.63 zł
netto B2B
69.09 zł
brutto B2B
84.98 zł
Indeks katalogowy
LCD03822
Dostępny
TAK
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Kolor
Czarny
Ramka
Nie
Opis produktu

Jedną z dynamicznie rozwijających się firm, której telefony cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku GSM, jest chińskie przedsiębiorstwo Huawei. Wynika to ze świetnych parametrów i przystępnej ceny. Jedną z najpopularniejszych serii giganta technologicznego jest seria P, do której należy między innymi Huawei P20 Lite, wyposażony w świetny wyświetlacz Huawei ANE-L21. Smartfon ten należy do najnowszych telefonów, które oferują dostęp do usług Google. Z tego względu w przypadku uszkodzenia delikatnych podzespołów, takich jak ekran, warto udać się do serwisu w celu ich wymiany. W wyświetlacze do P20 Lite zaopatrzysz się w hurtowni GSMOK!

Wyświetlacz Huawei P20 Lite bez logo – parametry

Wyświetlacz do Huawei P20 Lite został wykonany w ulepszonej wersji standardowego ekranu ciekłokrystalicznego LCD. Jej wykorzystanie zapewniło szersze kąty widzenia oraz dokładne odwzorowanie kolorów. Dzięki nowoczesnej matrycy barwy są bardziej żywe, a czas reakcji szybszy. Wyświetlacz Huawei ANE-TL00 o przekątnej 5,84 cala posiada rozdzielczość Full HD+ na wysokim poziomie 1080x2254 px. Pozwoliło to na osiągnięcie naprawdę dobrych kontrastów oraz ostrego, wyraźnego obrazu, który wyróżnia świetna jakość.  Dodatkowo wyświetlacz Huawei ALE-LX1 jest bardzo jasny, co znacznie ułatwia korzystanie z telefonu na dworze i w pełnym słońcu.

Wyświetlacz Huawei P20 Lite – czarny kolor

Wyświetlacz Huawei ANE-AL00 znajdziesz na naszej stronie w kolorze czarnym, bez logo. To ekran fabrycznie nowy, w pełni kompatybilny z modelem P20 Lite. Warto zaznaczyć, że każdy produkt przed wysyłką zostaje przetestowany. Dzięki temu masz pewność, że niezwłocznie po dostarczeniu do serwisu, wyświetlacz Huawei P20 Lite (czarny) będzie gotowy do zamontowania w smartfonie klienta! Dodatkowo zarejestrowanym kontrahentom zapewniamy atrakcyjne ceny hurtowe oraz dostęp do promocji i programu lojalnościowego. Ponadto przydzielamy dedykowanego opiekuna handlowego, który zadba o bezproblemowy przebieg współpracy. Zamów wyświetlacz Huawei P20 Lite (bez logo) już teraz i zyskaj rzetelnego partnera w biznesie!

 

Data dodania produktu: 2020-06-15

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.319 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję