SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO HUAWEI HONOR 8X JSN-AL00, JSN-AL00a, JSN-TL00, JSN-L21 CZARNY

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
68.75 zł
brutto
84.56 zł
netto B2B
54.55 zł
brutto B2B
67.10 zł
Indeks katalogowy
LCD03355
Dostępny
NIE
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Kolor
Czarny
Ramka
Nie
Opis produktu

Wyświetlacz Huawei Honor 8x czarny o rozdzielczości 1080 x 2340 px pozwala na wygodne użytkowanie urządzenia zarówno do grania, jak i przeglądania stron internetowych. Kolory są jasne, wyraźne i odpowiednio nasycone. Ekran Honor 8x o przekątnej 6.50" z obudową o szerokości 4,25 mm sprawia, że stosunek powierzchni ekranu do całego panelu przedniego wynosi 91%. Producent zadbał również o tryb Eye Comfort Mode, który ogranicza promieniowanie światła niebieskiego, które dociera do oczu. Wybierz komponent, który świetnie spełni oczekiwania każdego użytkownika! W pudełku znajdziesz ekran LCD do Honor 8x jsn-l21, jsn-tl00, jsn-al00a, jsn-al00 wraz z panelem dotykowym.

Wyświetlacz Huawei Honor 8x czarny

Huawei Honor wyświetlacz LCD jest komponentem, którym z powodzeniem można zastąpić fabrycznie zamontowany ekran. Cechuje się takimi samymi parametrami, wysoką jakością, oraz precyzyjnym wykonaniem i dobrą ceną. Sam montaż odbywa się przy pomocy dedykowanej taśmy. By wyjąć wyświetlacz Huawei Honor 8x czarny, należy rozgrzać klej oraz ściągnąć klapkę, a następnie odkręcić śrubki. Warto zlecić wykonanie wymiany profesjonalnemu serwisowi, którego pracownicy posiadają odpowiednie narzędzia oraz wiedzę. Jeżeli zajmujesz się wymianą hobbystycznie, to różnego rodzaju akcesoria również zamówisz w naszym sklepie.

Ekran honor 8x - wysokiej klasy część

Wyświetlacz Huawei Honor 8x komplet przywróci do pełnej sprawności uszkodzone urządzenie. Pozbądź się martwych pikseli, pajęczynki czy problemów z panelem dotykowym. Dla zarejestrowanych klientów przygotowaliśmy szereg praktycznych rozwiązań ułatwiających między innymi śledzenie zamówienia czy składanie reklamacji. Partnerom biznesowym oferujemy również program lojalnościowy, który niesie ze sobą wiele korzyści. Przekonaj się sam!

 

 

Data dodania produktu: 2019-05-14

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Proponowane produkty - Bestsellery
Strona wygenerowana w 0.298 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję