SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO APPLE IPHONE 6S CZARNY [AUO] A1633 A1688 RMORE

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
62.50 zł
brutto
76.88 zł
netto B2B
49.64 zł
brutto B2B
61.06 zł
Indeks katalogowy
LCD02660
Dostępny
TAK
EAN
5901854680989
ZWROT PRODUKTU
14 dni
Gwarancja
6 miesięcy
Wyświetlacz przetestowany
Inne kolory
WYŚWIETLACZ LCD DO APPLE IPHONE 6S BIAŁY [AUO] A1633 A1688
Parametry
Stan
Nowy
ESR
TAK
Polaryzacja 360 stopni
Tak
True tone
Nie
Umiejscowienie układu
COG
Wysokie odwzorowanie kolorów
Tak
Możliwość przelutowania układu
Nie
Rozdzielczość
1080P FHD
Kolor
Czarny
Opis produktu

Każdy smartfon wraz z kolejnymi latami użytkowania ulega zużyciu. Czasami w wyniku przypadkowych zdarzeń może dojść do uszkodzenia mechanicznego, przez co telefon przestaje prawidłowo pracować lub nie uruchamia się wcale. W takiej sytuacji warto udać się do serwisu, gdzie specjalista dokona odpowiedniej diagnozy i wykona naprawę. Zazwyczaj winowajcą jest zepsuty wyświetlacz iPhone 6s czarny, który można z powodzeniem wymienić na nowy. Jako hurtownia GSM oferujemy jakościowe podzespoły, które pomogą rozwiązać wiele problemów z pracą smartfona Twojego klienta. Jednym z nich jest wyświetlacz iPhone A1633!

Wyświetlacz iPhone 6s auo

Produkt został wykonany przez lidera produkcji tego rodzaju komponentów elektronicznych. Różni się od oryginału jedynie innym rodzajem użytego szkła. Różnica jest na tyle subtelna, że ludzkie oko nie jest w stanie jej uchwycić. Kontrast, jasność, jakość kolorów czy podświetlanie w dolnych obszarach jest praktycznie identyczne. Użyte materiały zapewniają trwałość i komfort w użytkowaniu. Wyświetlacz iPhone 6s auo wraz z ramką stanowi kompletny zestaw, który można zamontować w korpusie urządzenia. Przed wysyłką podzespół został sprawdzony pod kątem uszkodzeń mechanicznych, a także jakości wyświetlanego obrazu.

Wyświetlacz iPhone 6s czarny

Wyświetlacz iPhone A1688 posiada świetne parametry, dzięki czemu użytkownik po otrzymaniu swojego sprzętu będzie mógł cieszyć się przyjemnym korzystaniem. Kolorowe paski, martwe piksele czy brak reakcji na dotyk w niektórych miejscach utrudnia korzystanie ze sprzętu, dlatego wyświetlacz do iPhone 6S warto wymienić na działający model. Dzięki temu można zaoszczędzić pieniądze, które wydane byłyby na zakup nowego urządzenia. Postaw na jakościowe rozwiązania i zamawiaj podzespoły z rzetelnego źródła! Nawiąż współpracę, która będzie się opłacać! 

 

 

Data dodania produktu: 2018-06-11

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.174 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję