SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

BATERIA DO APPLE IPHONE 11 PRO MAX 3969MAH CRACK BMS - NO MESSAGE

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
120.94 zł
brutto
148.75 zł
netto B2B
96.01 zł
brutto B2B
118.09 zł
Indeks katalogowy
BAT03198
Dostępny
TAK
EAN
5901854608976
Gwarancja
6 miesięcy
Opcja dostępna jedynie dla klientów B2B.
Zarejestruj się w naszej hurtowni, jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży, aby otrzymać dostęp do możliwości negocjowania ceny.
Opis produktu

iPhone 11 Pro Max, obok wersji 11 Pro, to pierwszy w ofercie Apple smartfon z profesjonalnej serii. Model, który swoją premierę miał w 2019 roku wyposażony został w rewelacyjne podzespoły. Przez ponad 1,5 roku zajmował miejsce w pierwszej 10 w rankingu najpopularniejszych smartfonów świata. Dla wielu jednym z jego największych atutów była dotychczasowa bolączka telefonów z nadgryzionym jabłkiem – baterie do iPhone 11 Pro Max, których pojemność wynosi 3969 mAh. Smartfonu, pomimo upływu lat, dalej używa spore grono osób, jednak ze względu na zaprzestanie wspierania modeli 11 generacji przez Apple, dostępność zamiennych komponentów jest ograniczona. Z tego względu świetną decyzją biznesową może okazać się uwzględnienie naprawy telefonów w ofercie swojego punktu GSM. Niezbędne podzespoły, w tym baterie oraz inne części do iPhone 11 Pro Max zamówisz w hurtowni GSMOK. 

Dedykowana do iPhone 11 Pro Max bateria 3969 MAH 

Nowa bateria do iPhone 11 Pro Max została wyprodukowana w technologii litowo-jonowej, dzięki czemu nie wykazuje efektu pamięci ani tzw. „leniwej baterii”. Oznacza to, że można ją doładowywać w dowolnym momencie, bez obaw o spadek wydajności. Podzespół jest kompatybilny z każdym modelem „jedenastki” Pro Max – A2161 (dostępna na rynku w USA, Kanadzie i Puerto Rico), A2218 (dostępna w Europie, Azji i Australii) oraz A2220 (dostępna w Chinach i Hong Kongu). Jego pojemność wynosi tyle samo, co komponent fabrycznie zamontowany w iPhone 11 Pro Max. Bateria 3969 mAh jest dzięki temu bardzo wydajna i zapewnia identyczny z oryginalnym akumulatorem czas pracy na jednym naładowaniu (do 2 dni). Dodatkowo można przełożyć do niej układ BMS ze starego podzespołu, co znacząco podnosi komfort i bezpieczeństwo korzystania ze smartfonu. Układ ten zabezpiecza komponent przed zwarciem, przeładowaniem oraz głębokim rozładowaniem, a także minimalizuje straty energii powodowane samorozładowaniem.

Wydajna bateria iPhone 11 Pro Max CRACK BMS 

Bateria iPhone 11 Pro Max CRACK BMS nie wymaga programowania ani dodatkowych urządzeń do prawidłowego funkcjonowania. Dzięki temu, po dokonaniu wymiany niesprawnego podzespołu przez serwisanta telefon jest gotowy do użytku. Warto również zaznaczyć, że nowo zamontowany komponent nie wyświetla informacji o nierozpoznanej części. Aby komunikat, który pojawi się po włączeniu zniknął, wystarczy ponownie uruchomić smartfon. Oferowana przez nas, kompatybilna z Apple iPhone 11 Pro Max bateria to gwarancja skutecznie zrealizowanej naprawy! Zamów potrzebną ilość w hurtowni GSMOK!


Baterie do iPhone, które po zamontowaniu nie wyświetlają informacji o nierozpoznanej części!

Ze starej baterii przekładamy BMS do nowego akumulatora.

Proces montażu przebiega zgodnie z filmem poglądowym (dostępne napisy).

Po pierwszym uruchomieniu smartfona pokaże się komunikat z informacją o nierozpoznanej części.

Wystarczy ponownie uruchomić urządzenie, a komunikat zniknie.

Standardowe użytkowanie powoduje zużycie baterii w takim samym stopniu, jak w przypadku oryginalnego akumulatora. iPhone będzie na bieżąco zbierał i przekazywał informacje o kondycji baterii. 

 

Brak komunikatu o nieznanej części działa do wersji iOS 17.2 włącznie.
Jeśli producent zmieni sposób rozpoznawania baterii komunikat może powrócić.
Brak gwarancji na powyższy komunikat.

Data dodania produktu: 2023-11-09

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to otrzymasz punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Strona wygenerowana w 0.277 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję