Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • Y5P
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do Y5P

(ilość produktów: 1)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 81.25 zł
Brutto 99.94 zł
Brutto B2B79.73 zł

Naprawa smartfona to zdecydowanie mniejszy koszt niż inwestycja w nowe urządzenie, dlatego wielu użytkowników decyduje się na skorzystanie z usług renomowanych serwisów GSM. Nie sposób jednak posiadać na magazynie części zamiennych do każdego modelu telefonu. Rozwiązaniem jest współpraca z hurtownią GSMOK, która oferuje wysokiej jakości komponenty, takie jak na przykład wyświetlacz Huawei Y5P, liczne benefity dla stałych klientów oraz błyskawiczną wysyłkę. Dzięki temu możesz zamawiać komponenty na bieżąco, dopiero po wpłynięciu zlecenia od klienta. Takie rozwiązanie pozwoli Ci uniknąć blokowania pieniędzy i zagracania magazynu masą nieużywanego towaru. Wyświetlacz dotykowy Huawei Y5P szybko trafi w Twoje ręce, co pozwoli ekspresowo podjąć się naprawy smartfona. Postaw na współpracę z GSMOK i podnieś jakość swoich usług.

Wyświetlacz Huawei Y5P

Współpraca z GSMOK to korzystne rozwiązanie dla firm, zajmujących się naprawą smartfonów. Hurtownia oferuje wysokiej jakości części zamienne do różnych modeli urządzeń, które pozwolą przywrócić pełną sprawność urządzeniom. Dużą popularnością cieszą się wyświetlacze Huawei Y5P, które zapewniają doskonałe odwzorowanie kolorów, głęboką czerń oraz wyraźny kontrast. W komplecie znajdziesz także panel dotykowy do Huawei Y5P, który pozwoli na płynne korzystanie ze wszystkich funkcji smartfonu. Komponenty są testowane na specjalnych testerze, a każda przesyłka jest dokładnie zabezpieczana, aby uniknąć uszkodzenia produktu podczas transportu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz w pełni sprawny, gotowy do montażu wyświetlacz Y5P. Zamów komponent już dziś!

Wyświetlacze Huawei Y5P

Skorzystaj z licznych benefitów dla Klientów B2B. Wyświetlacze Y5P, a także części zamienne do innych modeli smartfonów, dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo właściciele firm, zajmujących się naprawą urządzeń mobilnych mogą przystąpić do programu lojalnościowego i czerpać z niego wiele korzyści. Czekają na Ciebie liczne promocje oraz dedykowane kody rabatowe, które pozwolą Ci nabyć wyświetlacz Huawei Y5P na jeszcze lepszych warunkach. Każdy klient B2B może liczyć na pełne wsparcie opiekuna handlowego, który pomoże w razie nieprzewidzianych problemów. Hurtownia GSMOK to najlepsze rozwiązanie dla firm. Komponenty dostępne są także dla klientów indywidualnych. Skorzystaj z okazji i zamów wybrane części do smartfonów na atrakcyjnych warunkach. 

Strona wygenerowana w 0.644 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję