SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

WYŚWIETLACZ LCD DO XIAOMI MI 9 LITE CZARNY [TFT]

CENY
Jak uzyskać ceny B2B?
netto
143.75 zł
brutto
176.81 zł
netto B2B
114.55 zł
brutto B2B
140.90 zł
Indeks katalogowy
LCD03540
Dostępny
TAK
Gwarancja
6 miesięcy
Opcja dostępna jedynie dla klientów B2B.
Zarejestruj się w naszej hurtowni, jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży, aby otrzymać dostęp do możliwości negocjowania ceny.
Wyświetlacz przetestowany
Obsługiwane Modele
Parametry
Kolor
Czarny
Opis produktu

Wyświetlacz LCD z panelem dotykowym komplet do Xiaomi MI 9 Lite cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania i zarazem także korzystną ceną zakupu. Produkt został wykonany na nowoczesnej linii produkcyjnej i charakteryzuje się rewelacyjnymi parametrami użytkowymi. Wysoka jasność, kontrast oraz zakres wyświetlanych kolorów sprawia, że ekran jest szczególnie często wybierany przez najbardziej wymagających klientów, oczekujących najwyższej możliwej jakości bez jakichkolwiek kompromisów. Nie bez znaczenia jest także taka sama rozdzielczość oraz liczba punktów na cal, która świadczy o szczegółowości i detalach wyświetlanego obrazu.

Wyświetlacz dla najbardziej wymagających

Oferowany wyświetlacz LCD z panelem dotykowym komplet do Xiaomi MI 9 Lite ma wiele innych cech, dzięki którym jest szczególnie popularny wśród osób, które oczekują wysokiej jakości i zarazem także korzystnej ceny przeprowadzonej naprawy. Warto wymienić wśród nich np. perfekcyjne dopasowanie do tego modelu smartfona, dzięki czemu nie trzeba podczas montażu wykonywać żadnych modyfikacji sprzętowych, które mogą prowadzić do wielu różnych uszkodzeń i tym samym do kolejnych kosztów. Bardzo istotnym aspektem jest także to, że w zestawie znajduje się zarówno sam wyświetlacz znakomitej jakości, jak i digitizer, czyli panel dotykowy.

W naszym sklepie wyświetlacz LCD z panelem dotykowym komplet do Xiaomi MI 9 Lite jest dostępny w bardzo dużej ilości i korzystnej cenie, dzięki czemu możesz znacznie obniżyć cenę swojej usługi i zwiększyć w ten sposób liczbę klientów. Możesz także skorzystać z wielu akcji promocyjnych oraz korzystnego programu lojalnościowego, a także z bardzo szybkiej dostawy - przeważnie w przeciągu jednego dnia roboczego na terenie kraju lub jeszcze tego samego dnia roboczego na terenie miasta stołecznego Warszawy. Zamów już dziś oferowany na tej podstronie wyświetlacz LCD z panelem dotykowym komplet do Xiaomi MI 9 Lite, a w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy nieograniczoną i profesjonalną pomoc w całym zakresie.

 

 

Data dodania produktu: 2020-01-08

Opinie klientów

Po zakupie tego produktu będziesz miał możliwość dodania oceny. W zamian za to możesz otrzymać punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Opinie pochodzą jedynie od osób, które dokonały zakupu. Publikowane opinie podlegają moderacji.
Proponowane produkty - Producent
Proponowane produkty - Nowości
Strona wygenerowana w 0.263 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję