SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 14 PLUS
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 14 PLUS

(ilość produktów: 7)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

iPhone 14 Plus to wysokiej klasy model od Apple, który doceniają zarówno zwykli użytkownicy, jak i osoby, które zawodowo pracują właśnie za pomocą telefonu. Producent zadbał nie tylko o najnowszą wersję iOS, ale także doskonałej jakości obiektywy aparatów oraz ciekawe funkcje, jak na przykład True Tone czyli algorytm, który dostosowuje temperaturę barwową ekranu, aby była bardziej zgodna z kolorem światła w środowisku, w którym przebywa użytkownik. Baterie iPhone 14 Plus pozwalają na około 26 godzin odtwarzania wideo, dlatego w razie wystąpienia usterki warto wymienić uszkodzone wyświetlacze do iPhone 14. Dzięki temu ponownie będzie można wygodnie korzystać z urządzenia. Jeżeli jeszcze nie oferujesz usługi naprawy urządzeń od Apple to warto poszerzyć zakres realizowanych prac. W tej kategorii znajdziesz dedykowane komponenty, które z powodzeniem zamówisz z dostawą.

Dedykowane wyświetlacze iPhone 14 Plus

iPhone 14 Plus wyświetlacze mają zaokrąglone rogi, które podkreślają charakterystyczne, opływowe kształty urządzenia. Przekątna 6,7 cala gwarantuje idealne dopasowanie od korpusu urządzenia. Dostępne produkty powstały w technologii OLED, w której każdy piksel emituje samodzielne światło. Dzięki temu można uzyskać doskonałą głębię czerni i niesamowite nasycenie kolorów, przy jednoczesnej oszczędności baterii. Wyświetlacze iPhone 14 Plus mają dedykowane otwory do zamontowania kamery przedniej oraz czujników. W naszej ofercie znajdziesz również produkty refabrykowane, dzięki czemu możesz zagwarantować klientowi niższą cenę usługi.

Apple iPhone 14 Plus wyświetlacze wysokiej jakości

W naszym sklepie znajdziesz zawsze w pełni sprawne podzespoły. Kompatybilne z Apple iPhone 14 Plus wyświetlacze przechodzą odpowiednie testy jakości i są sprawdzane przy użyciu dedykowanego urządzenia. Pamiętaj, by przed zamknięciem urządzenia zamontować odpowiednią uszczelkę, dzięki czemu urządzenie zachowa wodoodporność. Nie tylko ekrany iPhone 14 Plus, ale także wszystkie potrzebne narzędzia oraz produkty znajdziesz w naszym sklepie! Gwarantujemy bezpieczne pakowanie i szybką dostawę. Postaw na wysokiej klasy rozwiązania i nawiąż współpracę z doświadczoną hurtownią akcesoriów GSM! Załóż konto i dołącz do grona zadowolonych klientów! 

Strona wygenerowana w 1.257 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję