SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • S901 GALAXY S22 5G
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do S901 GALAXY S22 5G

(11 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oferowane w naszej hurtowni wyświetlacze Samsung Galaxy S22 to wysokiej klasy podzespoły, które wybierają nie tylko klienci indywidualni, ale również biznesowi. Każdy wyświetlacz, który wysyłamy w podróż do klienta, jest wcześniej testowany i przede wszystkim odpowiednio zabezpieczony, aby mógł dotrzeć do celu w nienaruszonym stanie. Doskonale rozumiemy, że obecnie każdy dzień bez telefonu to wyzwanie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia jak najszybciej opuszczały nasz magazyn i docierały do Państwa w ekspresowym tempie. Zamów wyświetlacz Samsung S22 5G do godziny 16, a wyślemy je kurierem jeszcze tego samego dnia.

Wyświetlacze Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 to model o przekątnej 6.10’’, w porównaniu z nowszymi smartfonami, których wyświetlacz ma aż 6.80 cali, wydaje się być poręcznym smartfonem. Nadal jednak istnieje spore ryzyko, że ktoś wytrąci Ci urządzenie z dłoni, po czym spadnie ono na chodnik lub płytki, przez co oryginalny wyświetlacz do Samsunga S22 przestaje działać prawidłowo. Nie załamuj jednak rąk i jeśli do tej pory byłeś zadowolony z tego modelu, zdecyduj się jedynie na wymianę podzespołu, który uległ awarii. W ten sposób zaoszczędzisz sporą kwotę i nie przyczynisz się do nadmiernej produkcji elektrośmieci. Działaj oszczędnie i ekologicznie z hurtownią GSMOK, wyposaż się w wyświetlacz s901 do Samsung Galaxy S22.

S901 wyświetlacze z ramką

Prowadzisz serwis i poszukujesz terminowego oraz rzetelnego dostawcy części i akcesoriów GSM? Nasza hurtownia oferuje szeroki i zróżnicowany asortyment, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne, by wykonać naprawę. Sprzedawane przez nas S901 wyświetlacze z ramką są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, abyś mógł przyjąć zlecenie wymiany tego podzespołu u właściciela każdej wersji tego modelu. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy szczególnie atrakcyjne warunki współpracy. Czekają na Ciebie rabaty za staż, dedykowany opiekun handlowy i możliwość negocjacji z nim cen poszczególnych produktów!

Strona wygenerowana w 0.738 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję