SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 5
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 5

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do iPhone 5

Korzystasz z flagowej „piątki” od Apple? Nic dziwnego, w końcu mimo upływu lat ten telefon znakomicie nadaje się do codziennego użytkowania i podstawowych czynności. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jak każdy inny model może wymagać dodatkowego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi. To właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości akcesoria ochronne, które pomogą chronić elementy obudowy zewnętrznej i podzespoły wewnętrzne przed negatywnymi skutkami uderzeń i upadków na ziemię.

W naszym sklepie internetowym GSMOK znajdziesz szeroki wybór akcesoriów ochronnych, a przede wszystkim – szkła hartowane do iPhone 5. Dzisiaj znalezienie produktów do tego już nieco starszego modelu nie należy do zadań łatwych, ale w GSMOK posiadamy akcesoria, które są doskonale dopasowane do „piątki” od Apple. Są to niezwykle wytrzymałe produkty, które polecają nie tylko zadowoleni klienci, ale również właściciele profesjonalnych serwisów GSM.

Zamów szkła hartowane iPhone 5 w sklepie internetowym GSMOK

Chyba każdy posiadacz urządzenia mobilnego doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że czasem wystarczy tylko chwila nieuwagi i szturchnięcie telefonu, by upadł on na podłogę, a jego ekran pokrył się pajęczyną pęknięć i zarysowań. Zwiększ odporność swojego smartfonu i jeszcze dziś zamów oferowane przez nas szkła hartowane do iPhone 5. W trosce o komfort i wygodę naszych klientów wszystkie proponowane przez nas akcesoria do smartfonów są objęte umową gwarancyjną.

Strona wygenerowana w 0.76 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję