SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 5
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE 5

(20 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Smartfon, który lata świetności ma już dawno za sobą, choć wciąż chętnie wykorzystywany przez wielu fanów amerykańskiej marki, to iPhone 5. Nie da się ukryć, że w tym przypadku lata eksploatacji robią swoje. Ten model urządzeń z popularnych „jabłuszkiem” na pleckach często trafia do serwisantów. Awariom ulegają zarówno niewielkie elementy podzespołów, jak i same wyświetlacze, korpusy czy aparaty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do sprzedaży części serwisowe do iPhone 5, aby umożliwić serwisom wymianę bez względu na to, jaki element uległ tym razem awarii. Oferta sklepu GSMOK.PL składa się z dziesiątek propozycji, zachęcamy do ich przejrzenia.

Części serwisowe do iPhone 5

Kultowy smartfon, który wciąż użytkowany jest przez wielu. Nic więc dziwnego, że często zostaje oddany do serwisu, ma już swoje lata, części ulegają awarii lub po prostu zużywają się, nie mówiąc już o uszkodzeniach mechanicznych. Przygotowaliśmy się jednak na takie ewentualności, stworzyliśmy ofertę części serwisowych do iPhone 5, obok której żaden serwisant nie przejdzie obojętnie. Zapewniamy produkty niezwykle potrzebne każdemu profesjonalnemu serwisowi, te nowe, idealnie dopasowane, kompatybilne z modelem iPhone 5 elementy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. 

Proponujemy naszym klientom między innymi układ podświetlania, które jednocześnie są kompatybilne z innymi modelami iPhone’ów na przykład wersją 6 i 6 plus, co nieco ułatwi sprawę, gdy serwis zdecyduje się postawić na hurtową ilość tej części. Nasza oferta obejmuje także szufladki kart SIM, które często ulegają uszkodzeniom, na przykład złamaniom. Chcemy zagwarantować, że w sklepie GSMOK.PL nie brak szufladek o zróżnicowanej barwie, dzięki czemu dopasowanie elementu do kolorystyki samej obudowy urządzenia nie powinno sprawić kłopotów. Zapraszamy po niezawodne części serwisowe do iPhone 5.

Niewielkie wymienne elementy do iPhone 5

Smartfony to skomplikowane urządzenia z wieloma niewielkimi częściami serwisowymi. Tak jest oczywiście w przypadku marki Apple i modelu iPhone 5. Chcemy podkreślić, że oferta sklepu GSMOK.PL obejmuje bardzo małe, a jakże przydatne części, między innymi szybki aparatu, które niejednokrotnie pękają wraz z tylną częścią obudowy. Zapewniamy szybki z ramą białą i czarną. Każdy serwis zaopatrzy się u nas również w siateczkę głośnika wraz z gumką. Zapewniamy także nowe płytki wibracyjne do wszystkich telefonów, w których ta część uległa awarii z różnych powodów.

Wewnętrzne elementy smartfona iPhone 5

Czym są wewnętrzne elementy smartfona dostępne w sklepie GSMOK.PL? To części serwisowe do iPhone 5, takie jak na przykład membrany przycisku, kamery, złącza czytników czy buzzery. Oferta naszego sklepu obejmuje także blaszki do złączy baterii, blaszki do przycisków głośników czy przycisku Home. Nie zabrakło także elementów niezbędnych do naprawy łączności Wi-Fi, GSM i Bluetooth w postaci anten. Wszystkie kompatybilne z modelem iPhone 5.

Taśmy Flex i zestawy przycisków

Nowe, kompatybilne z urządzeniem, wykonane według konkretnych założeń, dzięki czemu nowoczesne i w pełni sprawne taśmy Flex są niezbędnymi elementami każdego smartfona, również modelu iPhone 5. Nie mogło ich więc zabraknąć w naszym sklepie, proponujemy na przykład taśmy do przycisków głośności i On/Off. Nie brak w naszym sklepie taśm z czujnikami, złączem ładowania czy całych zestawów taśm antenowych. Zapewniamy także zestawy przycisków w kolorze białym i czarnym. Części serwisowe do iPhone 5 czekają na naszych wymagających klientów.

Strona wygenerowana w 1.111 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję