SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 5
  • Kable

Kable do IPHONE 5

(ilość produktów: 8)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 7.49 zł
Brutto 9.21 zł
Brutto B2B7.31 zł
Netto 6.49 zł
Brutto 7.98 zł
Brutto B2B6.36 zł
Netto 6.24 zł
Brutto 7.67 zł
Brutto B2B6.14 zł
Netto 16.15 zł
Brutto 19.86 zł
Brutto B2B15.82 zł
Netto 15.63 zł
Brutto 19.22 zł
Brutto B2B15.31 zł
Netto 8.74 zł
Brutto 10.75 zł
Brutto B2B8.54 zł
Netto 13.11 zł
Brutto 16.13 zł
Brutto B2B12.84 zł

Produkt
niedostępny

Netto 7.49 zł
Brutto 9.21 zł
Brutto B2B7.31 zł

Produkt
niedostępny

Ładowarki do smartfonów marki Apple już praktycznie przestały być dodawane do zestawów z samymi urządzeniami. Kwestia ekologii nie przekonuje jednak wszystkich fanów tej marki, którzy muszą płacić za dodatkowy element. Na szczęście pozostały kable USB Typ C, które jednak nie są częściami bezawaryjnymi. Dlatego tak często klienci serwisów GSM zajmujących się naprawą smartfonów marki Apple pytają o nowe kable zasilające. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy je do oferty. Do dyspozycji wszystkich właścicieli serwisów przygotowaliśmy kable USB Typ-C do lightning, które zagwarantują wszystko to, co powinny, czyli odpowiednią moc i szybkość ładowania, a także będą kompatybilne z urządzeniami iPhone 5 i nowszymi!

Kable dostępne w sklepie GSMOK.PL dostępne są w różnych wersjach. Nie jest to związane z kolorystyką, ale przede wszystkim mocą ładowania. Co więcej, na wszystkich klientów czekają propozycje stworzone do różnych modeli smartfonów. Nie brak więc połączeń USB Typ-C z lightning do iPhone 5, ale również wersji z podstawowym wejściem USB do starszych typów ładowarek. Szereg możliwości specjalnie dla naszych klientów. Oferta obejmuje wiele potrzebnych przewodów, które pozwolą szybko i do pełna ładować smartfony marki Apple.

Kable USB Typ C do lightning

Przygotowane specjalnie do ładowarek z nowoczesnym wejściem USB-C, czyli kable USB Typ-C do lightning to produkty stworzone na miarę oczekiwań odbiorców. Przede wszystkim oferują zróżnicowaną moc ładowania, co przekłada się oczywiście na cenę oraz czas, jaki upłynie do pełnego naładowania baterii. To jednak nie wszystko, dostępne w naszym sklepie GSMOK.PL kable wykonano z odpowiednio trwałych materiałów, sam przewód został umieszczony w rękawie z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Końcówki wykonano z utwardzonego tworzywa, co również wpływa na wytrzymałość samego kabla ładującego i jednocześnie jego jakość. 

Z kompatybilnością kabli ładujących do iPhone’ów nie ma problemu, ponieważ wszystko zależy od ładowarki. Jeżeli klient posiada model nowy na wejście USB Typ-C, nie musi obawiać się tego, że ładowarka nie zadziała. Kable ze złączem typu C nie mogą jednak być wykorzystywane w ładowarkach od starszych modeli, gdzie stosowano najczęściej tradycyjne wejście USB.

Szybkość ładowania – kable USB Typ C

Kable do ładowania iPhone’a mają przede wszystkim zróżnicowaną moc ładowania, co przekłada się na czas pełnego naładowania baterii. W modelach Typ-C do lightning klienci mogą postawić na moc 20 W. W przypadku produktu USB-C do USB-C jest bardzo podobnie. Różnicę z kolei widać w długości kabla, który może mieć jeden lub dwa metry. Należy zauważyć, że tak jest w egzemplarzach z końcówką lightning, pozostałe dostępne są w trzech wersjach o długości jednego, dwóch lub trzech metrów. Wszystkie kable w ofercie sklepu GSMOK.PL występują w kolorze białym. Wersje ze standardowym USB oferują także możliwość transmitowania danych w standardzie 2.0.

Kompatybilność przewodów ładujących

Jak już pisaliśmy, dostępne w sklepie GSMOK.PL kable ładujące typ-C do lightning będą kompatybilne z każdym smartfonem od modelu iPhone 5 do najnowszego wypuszczonego przez amerykańską markę. Wiele zależy od samej ładowarki i rodzaju wejścia w jej konstrukcji. Modele USB-C do USB-C lub USB do lightning będą kompatybilne ze smartfonami Apple iPhone 5 i innymi, aż do modeli X, XS i SE 2020. Oczywiście zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu!

Strona wygenerowana w 1.524 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję