SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • MI 9T PRO
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do MI 9T PRO

(ilość produktów: 6)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 349.59 zł
Brutto 429.99 zł
Brutto B2B342.91 zł
Netto 349.59 zł
Brutto 429.99 zł
Brutto B2B342.91 zł

Produkt
niedostępny

Netto 349.59 zł
Brutto 429.99 zł
Brutto B2B342.91 zł

Produkt
niedostępny

Netto 318.75 zł
Brutto 392.06 zł
Brutto B2B313.43 zł

Produkt
niedostępny

Netto 318.75 zł
Brutto 392.06 zł
Brutto B2B313.43 zł

Produkt
niedostępny

Netto 349.59 zł
Brutto 429.99 zł
Brutto B2B342.91 zł

Produkt
niedostępny

Xiaomi MI 9T Pro został wypuszczony na rynek jeszcze w 2019 roku i został wyposażony w wyświetlacz w technologii AMOLED. Jest to drogi podzespół, przez co koszt jego wymiany sięga połowy wartości samego urządzenia. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy, że ofercie naszej hurtowni powinien znaleźć się między innymi wyświetlacz Mi 9T Pro w technologii OLED. Gwarantuje on świetną jakość wyświetlania obrazu, a jednocześnie nie obciąży Twojego budżetu, ponieważ kupisz go u nas w bardzo korzystnej cenie. Oferowany przez nas wyświetlacz OLED został przetestowany i jest w pełni kompatybilny z modelem Xiaomi MI 9T Pro ora Xiaomi MI 9T. Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści doradzą Ci podczas zakupu.

Wyświetlacze do Xiaomi Mi9T

XIAOMI MI 9T jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, czerwonej oraz czarnej. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się wyświetlacze do Xiaomi Mi 9T z ramką do wyboru w tych właśnie wariantach kolorystycznych, dzięki czemu nowy wyświetlacz nie będzie się różnił od poprzedniego. Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie oraz narzędzia naprawcze, nic nie stoi na przeszkodzie, być wymiany uszkodzonego podzespołu dokonał samodzielnie. Jeśli jednak nie znasz się na drobnej elektronice, odradzamy samodzielne próby naprawy. Zamów wyświetlacz Xiaomi Mi 9T z dostawą do swojego domu lub zaufanego punktu GSM i zleć naprawę specjalistom. W ten sposób będziesz mieć pewność, że urządzenie przed naprawą zostało odpowiednio zdiagnozowane, dzięki czemu będziesz mógł ponownie cieszyć się sprawnym urządzeniem przed długi okres.

Mi9T wyświetlacze LCD z ramką

Prowadzisz serwis GSM? Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy specjalne warunki współpracy. Wystarczy dołączyć do grona zarejestrowanych użytkowników B2B, by zyskać dostęp do rabatów za staż, możliwości negocjowania cen oraz dedykowanych warunków reklamacji, dostawy i zwrotu. Pozwól nam pomóc Ci, osiągnąć sukces. W naszej hurtowni znajdziesz przetestowane części zamienne do różnych modeli popularnych marek urządzeń elektronicznych. Mi 9T wyświetlacze LCD z ramką, szkła hartowane, baterie, a może części do laptopów? Wszystko, co niezbędne znajdziesz na gsmok.pl!

Strona wygenerowana w 0.564 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję