Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • MI 9T
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MI 9T

(ilość produktów: 4)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 642.28 zł
Brutto 790.00 zł
Brutto B2B627.30 zł

Produkt
niedostępny

Netto 691.05 zł
Brutto 849.99 zł
Brutto B2B541.20 zł
Planowana dostawa

Produkt
niedostępny

Prowadząc serwis GSM, doskonale zdajesz sobie sprawę z istoty korzystania z najwyższej jakości części zamiennych. To oraz wiedza i doświadczenie bezpośrednio przekładają się na renomę Twoich usług oraz zadowolenie klientów. Nie sposób jednak posiadać na magazynie komponenty do wszystkich modeli dostępnych na rynku smartfonów - wiąże się to nie tylko z zajmowaniem potrzebnej przestrzeni, ale i zamrażaniem swoich pieniędzy. Większości z nich praktycznie nigdy nie wykorzystasz. Dobrym rozwiązaniem jest więc współpraca z GSMOK. Internetowa hurtownia oferuje najlepsze części zamienne, w tym wyświetlacze oryginalne Xiaomi MI 9T. Oprócz atrakcyjnych cen B2B, zapewnia błyskawiczną wysyłkę oraz liczne benefity. 

Xiaomi MI 9T wyświetlacz oryginalny

W tej kategorii znajdziesz wyświetlacz oryginalny MI 9T. Smartfon od chińskiego producenta cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Jego zaletą jest niewątpliwie wydajny 8-rdzeniowy Qualcomm Snapdragon 662, a także pojemna bateria. Urządzenie zostało wyposażone w tylne aparaty 48 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix, oraz przedni 8 Mpix, dzięki czemu umożliwia wykonanie doskonałych zdjęć. Duży ekran został zabezpieczony solidnym, hartowanym szkłem. Nie zapewnia to jednak całkowitej ochrony przed uszkodzeniem, szczególnie przy upadkach z dużej wysokości. Wyświetlacz oraz panel dotykowy oryginalny Xiaomi MI 9T dostępny jest w atrakcyjnej cenia dla klientów B2B. Każdy komponent jest dokładnie testowany, by sprawdzić jego prawidłowe działanie. Dbamy o błyskawiczną wysyłkę każdego zamówienia, co pozwoli Ci szybko zrealizować zlecenie od klienta. 

Wyświetlacze oryginalne Xiaomi MI 9T

Współpraca z internetową hurtownią GSMOK wiąże się z licznymi korzyściami. Zarejestrowani użytkownicy B2B mogą nabyć ekran oraz oryginalny panel dotykowy MI 9T, a także części zamienne do innych smartfonów w atrakcyjnej cenie. Naszym klientom przydzielamy dedykowanego opiekuna handlowego, który zadba, by każde zamówienie przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Zachęcamy również do korzystania z licznych benefitów w programie lojalnościowym z licznymi rabatami oraz dedykowanymi promocjami. Skorzystaj z oferty i zamów Xiaomi MI 9T wyświetlacz oryginalny prosto do Twojego serwisu!

Strona wygenerowana w 0.642 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję