SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • MI 9T
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MI 9T

(ilość produktów: 4)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 642.28 zł
Brutto 790.00 zł
Brutto B2B627.30 zł

Produkt
niedostępny

Prowadząc serwis GSM, doskonale zdajesz sobie sprawę z istoty korzystania z najwyższej jakości części zamiennych. To oraz wiedza i doświadczenie bezpośrednio przekładają się na renomę Twoich usług oraz zadowolenie klientów. Nie sposób jednak posiadać na magazynie komponenty do wszystkich modeli dostępnych na rynku smartfonów - wiąże się to nie tylko z zajmowaniem potrzebnej przestrzeni, ale i zamrażaniem swoich pieniędzy. Większości z nich praktycznie nigdy nie wykorzystasz. Dobrym rozwiązaniem jest więc współpraca z GSMOK. Internetowa hurtownia oferuje najlepsze części zamienne, w tym wyświetlacze oryginalne Xiaomi MI 9T. Oprócz atrakcyjnych cen B2B, zapewnia błyskawiczną wysyłkę oraz liczne benefity. 

Xiaomi MI 9T wyświetlacz oryginalny

W tej kategorii znajdziesz wyświetlacz oryginalny MI 9T. Smartfon od chińskiego producenta cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Jego zaletą jest niewątpliwie wydajny 8-rdzeniowy Qualcomm Snapdragon 662, a także pojemna bateria. Urządzenie zostało wyposażone w tylne aparaty 48 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix, oraz przedni 8 Mpix, dzięki czemu umożliwia wykonanie doskonałych zdjęć. Duży ekran został zabezpieczony solidnym, hartowanym szkłem. Nie zapewnia to jednak całkowitej ochrony przed uszkodzeniem, szczególnie przy upadkach z dużej wysokości. Wyświetlacz oraz panel dotykowy oryginalny Xiaomi MI 9T dostępny jest w atrakcyjnej cenia dla klientów B2B. Każdy komponent jest dokładnie testowany, by sprawdzić jego prawidłowe działanie. Dbamy o błyskawiczną wysyłkę każdego zamówienia, co pozwoli Ci szybko zrealizować zlecenie od klienta. 

Wyświetlacze oryginalne Xiaomi MI 9T

Współpraca z internetową hurtownią GSMOK wiąże się z licznymi korzyściami. Zarejestrowani użytkownicy B2B mogą nabyć ekran oraz oryginalny panel dotykowy MI 9T, a także części zamienne do innych smartfonów w atrakcyjnej cenie. Naszym klientom przydzielamy dedykowanego opiekuna handlowego, który zadba, by każde zamówienie przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Zachęcamy również do korzystania z licznych benefitów w programie lojalnościowym z licznymi rabatami oraz dedykowanymi promocjami. Skorzystaj z oferty i zamów Xiaomi MI 9T wyświetlacz oryginalny prosto do Twojego serwisu!

Strona wygenerowana w 0.774 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję