SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Ile kosztuje wyświetlacz do telefonu?

Ile kosztuje wyświetlacz do telefonu?

Producenci smartfonów dokładają wszelkich starań, by produkowane przez nich modele były coraz trwalsze i odporne na uderzenia czy zarysowania. Jednak nawet specjalistyczne szkło hartowane i obudowana, wykonana z innowacyjnych, wytrzymałych materiałów nie jest w stanie ochronić urządzenie przed konsekwencjami upadku z dużej wysokości. Zbity ekran to zdecydowanie najmniejszy kłopot, wpływający głównie na estetykę smartfona. Zdecydowanie większym problemem jest sytuacja, gdzie niezbędna jest naprawa wyświetlacza. Sprawdź, z jakimi kosztami wiąże się naprawa komponentu.

Ile kosztuje wymiana ekranu w telefonie?

Koszt naprawy wyświetlacza jest zazwyczaj o wiele niższy niż zakup nowego smartfona. Dotyczy do przede wszystkim dopiero co zakupionych urządzeń, szczególnie flagowców najbardziej znanych marek. Na wymianę ekranu często decydują się także użytkownicy, którzy są przywiązani do aktualnego modelu i nie chcą wymieniać go na żaden inny, oraz Ci, dla których istotne jest dobro planety. Naprawianie uszkodzonych urządzeń, zamiast kupowanie nowych, ogranicza bowiem konsumpcjonizm oraz marnowanie cennych zasobów. Aby ograniczyć koszty wymiany, warto poszukać i zamówić nowy wyświetlacz na własną rękę. Musi on jednak być zgodny z modelem posiadanego smartfona i posiadać odpowiednie parametry.

W sklepach internetowych znajdziesz zarówno oryginalne komponenty, jak i tańsze zamienniki. Jeżeli zależy Ci na sprawnym działaniu oraz idealnym odwzorowaniu kolorów i kontrastu, warto postawić na pierwszą opcję. Hurtownia GSMOK oferuje wyświetlacze do telefonów różnych marek. Znajdziesz tutaj ekrany razem z panelami dotykowymi do najnowszych, jak i starszych modeli Samsungów, LG, Huawei, Xiaomi, czy Motorola, a ich cena dla klientów indywidualnych wynosi od 20 do 500 zł w zależności od wykorzystanej technologii (IPS, OLED, OLED HARD), oryginalności oraz faktu, czy jest to nowy komponent czy regenerowany. Dostępne są także wyświetlacze iPhone, których cena waha się między 60 a 1100 zł. Do tego należy doliczyć koszt usługi serwisanta, czyli około 50 - 300 zł. Jeśli po upadku ekran działa bez zarzutu, a problemem jest jedynie niezbyt atrakcyjna pajęczynka, wystarczy wymiana szybki w telefonie. Taka naprawa jest znacznie tańsza, a jej średnia cena wynosi 270 zł.

Czy można naprawić wyświetlacz samodzielnie?

Nikt Ci tego oczywiście nie zabroni. Wymiana wyświetlacza wymaga posiadania dużej wiedzy oraz odpowiednich narzędzi. Niezbędna jest też ogromna precyzja, ponieważ we wnętrzach smartfonów znajduje się wiele delikatnych podzespołów. Bardzo łatwo uszkodzić, a tym samym narazić się na jeszcze wyższe koszty. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest powierzenie wymiany komponentu doświadczonym serwisantom. Specjaliści rzetelnie podejdą do zlecenia i zapewnią profesjonalną naprawę Twojego smartfona. Przed wyborem odpowiedniego punktu, warto zasięgnąć opinii u dotychczasowych klientów. Takie informacje znajdziesz na wizytówce Google po wyszukaniu serwisu, a także na ich profilu na portalach społecznościowych.  

Wymiana wyświetlacza zdecydowanie mniej obciąży Twój portfel niż zakup nowego smartfona. Przed oddaniem urządzenia do serwisu, warto zamówić komponent na własną rękę. W ofercie internetowej hurtowni GSMOK znajdziesz szeroki wybór wyświetlaczy do różnych modeli smartfonów. Zamów już dziś i przywróć pełną sprawność urządzeniu.

Powiązana kategoria
Komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz. W zamian za to otrzymasz punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Publikowane komentarze podlegają moderacji.
Strona wygenerowana w 0.057 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję