Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A415F GALAXY A41
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do A415F GALAXY A41

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W asortymencie hurtowni GSMOK znajdziesz szeroki wybór oryginalnych części zamiennych do smartfonów marki Samsung. A415F GALAXY A41 wyświetlacz z panelem dotykowym pomoże przywrócić pełną sprawność urządzeniu po upadku z dużej wysokości czy wywarciu zbyt dużego nacisku w torbie lub kieszeni. Po takich zdarzeniach na ekranie bardzo często pojawia się nieatrakcyjna pajęczynka. Mimo zaburzenia estetyki nie jest to poważna awaria. Zdecydowanie większym problemem staje się obraz, który zaniknął częściowo lub całkowicie albo pojawiły się deformacje, takie jak paski czy zanik kolorów. Wymianę wadliwego komponentu na nowy wyświetlacz LCD Samsung warto powierzyć specjalistom!

Ekran LCD do A415F GALAXY A41

Wymiana uszkodzonego wyświetlacza wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz precyzji. Oferowane komponenty są dokładnie testowane na telefonie lub testerze pod kątem poprawnego wyświetlania kolorów i kontrastu oraz reagowania na dotyk palca. Dzięki temu zamawiając ekran oraz panel dotykowy Galaxy A41 możesz mieć pewność, że część zamienna będzie działać poprawnie, co umożliwi jej szybki montaż. To, co wyróżnia GSMOK spośród innych hurtowni to specjalna oferta przygotowana dla klientów B2B. Oprócz dedykowanej, atrakcyjnej ceny na Samsung A415F GALAXY A41 wyświetlacz oraz części zamienne do innych modeli smartfonów, przygotowaliśmy korzystny program lojalnościowy. Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z licznych kodów rabatowych i specjalnych promocji. Dodatkowo użytkownicy mogą liczyć na błyskawiczną wysyłkę, dzięki której A415F GALAXY A41 ekran LCD wyświetlacza szybko trafi w Twoje ręce.

Wyświetlacz A415F GALAXY A41

Oryginalny wyświetlacz LCD Samsung to komponent produkowany na tej samej linii produkcyjnej co ekran montowany w smartfonie, dlatego zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów i funkcji. Podczas naprawy należy używać odpowiednich narzędzi i wykazać się dużą ostrożnością i precyzją, aby nie uszkodzić delikatnych części w smartfonie. Nowy panel dotykowy GALAXY A41 przywróci poprawną reakcję na dotyk, co umożliwi ponowne korzystanie z urządzenia. Oferta skierowana jest zarówno dla klientów B2B, jak i osób prywatnych. Zalecamy jednak powierzenie naprawy specjalistom. Dzięki GSMOK serwisy i wyspy, oferujące naprawy telefonów, nie muszą zamrażać swoich pieniędzy i zagracać magazynu. Skorzystaj z atrakcyjnej ceny oraz błyskawicznej wysyłki i zamów A415F GALAXY A41 ekran LCD wyświetlacza prosto do swojej firmy!

Strona wygenerowana w 0.677 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję