SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A202 GALAXY A20E
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do A202 GALAXY A20E

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wymiana wyświetlacza to wieloetapowy proces, który wymaga specjalistycznych narzędzi. Aby przywrócić pełną sprawność urządzeniu, należy wybrać wysokiej jakości podzespoły, takie jak wyświetlacz i panel dotykowy od GSMOK. Zadbaj, aby posiadacze telefonu Samsung Galaxy A20e mogli na nowo cieszyć się wysoką jakością obrazu, jaką zapewnia zastosowana w tym modelu matryca TFT IPS. Szeroki kąt widzenia i nasycona, intensywna kolorystyka – oto, czym charakteryzuje się A202 GALAXY A20E wyświetlacz z oferty naszego sklepu. Już teraz zrób zakupy w naszym sklepie i zyskaj kompleksowego dostawcę sprawdzonych podzespołów dla Twojej firmy.

Wyświetlacz do A202 GALAXY A20E – wymiana

Proces naprawy należy rozpocząć od wyłączenia urządzenia oraz wyjęcia wszelkich kart z gniazda sim. Zanim będziesz mógł wymontować panel dotykowy GALAXY A20E, musisz usunąć pokrywę baterii. Można do tego wykorzystać dedykowane nylonowe otwieraki. Jeśli uda Ci się podważyć pokrywę, to zdejmuj ją z ogromną ostrożnością, aby zaczepy klapki w kontrolowany sposób wyskakiwały z korpusu. Wymieniając wyświetlacz i panel dotykowy w tym modelu, należy odłączyć czytnik linii papilarnych. Następnie czeka Cię demontaż osłonki PCB, kilku innych modułów i wczepek oraz odłączenie taśmy złącza ładowania. Następnie konieczne jest ostrożne podgrzanie ekranu w wielu punktach, aby móc zdemontować baterię, a następnie płytę główną, moduł wibracji głośników i płytkę SUB. Aby wymienić A202 GALAXY A20E ekran LCD wyświetlacza na nowy, należy wszystkie wymontowane wcześniej części przełożyć na nowy moduł.

Ekran LCD do A202 GALAXY A20E jak nowy!

Choć wielu śmiałków decyduje się wymienić uszkodzony panel dotykowy GALAXY A20E w warunkach domowych, to powinni to robić tylko doświadczeni majsterkowicze, którzy dobrze znają się na naprawie elektroniki. Ci, którzy decydują się naprawić A202 GALAXY A20E ekran LCD wyświetlacza bez niezbędnych umiejętności, mogą przez przypadek uszkodzić pozostałe podzespoły podczas ich demontażu. Właśnie dlatego najlepiej udać się do punktu serwisowego, w którym doświadczeni fachowcy, korzystając z wysokogatunkowych podzespołów od GSMOK, przywrócą Twojemu urządzeniu przedwypadkową sprawność. 

Strona wygenerowana w 0.761 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję