SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A202 GALAXY A20E
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do A202 GALAXY A20E

(ilość produktów: 2)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Brutto B2B3.69 zł
Netto 20.31 zł
Brutto 24.98 zł
Brutto B2B12.30 zł

Produkt
niedostępny

W naszym sklepie GSMOK.pl znajdziesz wyseekcjonowaną ofertę części zamiennych, a wśród nich także szkła hartowane do A202 Galaxy A20E, które zapewnia najwyższą możliwą ochronę wyświetlacza Twojego telefonu przed jego uszkodzeniem. Wszystkie są w stu procentach oryginalne, pochodzą od sprawdzonych dostawców i oferujemy je dla naszych klientów biznesowych i prywatnych w atrakcyjnych cenach. Ich naklejenie nie powinno sprawiać żadnych problemów w serwisie GSM, a wysoka jakość zastosowanego kleju zapewnia wiele lat użytkowania, bez obaw o samoczynne odklejenie się szkła bądź utratę jego właściwości. Zachęcamy do zapoznania się ze szkłami hartowanymi do A202 Galaxy A20E.

Funkcjonalność szkieł hartowanych do A202 Galaxy A20E

Szkła hartowane do A202 Galaxy A20E są wykonane z najmocniejszego i zarazem także w pełni przezroczystego materiału o twardości sklasyfikowanej na poziomie 9H w 10-stopniowej skali Mohsa. Oznacza to, iż jedynym materiałem zdolnym do jego zarysowania przy odpowiedniej silne nacisku jest diament, z kolei plastik, stal oraz inne tworzywa sztuczne nie są w stanie naruszyć jego zewnętrznej struktury. Szkło hartowane dzięki zachowaniu praktycznie 100% przezroczystości w żaden sposób nie wpływa na funkcjonalność smartfona, w tym na obraz generowany przez wyświetlacz. Nie zmniejsza liczby detali oraz jasności, nie wpływa także na głębię kolorów oraz funkcje dotykowe. Jeszcze do niedawna bardzo popularne folie zabezpieczające miały na tym polu znacznie gorsze parametry, gdyż ich matowa powierzchnia zatrzymywała palec podczas obsługi telefonu. Szkła hartowane do A202 Galaxy A20E są w pełni gładkie.

Dlaczego warto zamontować szkło hartowane na smartfon?

Szkło hartowane zamontowane na telefonie to jego najlepsza forma ochrony, bez negatywnego wpływu na funkcjonalność. Materiał ten dzięki jego wysokiej twardości jest praktycznie w pełni odporny na większość mechanicznych uszkodzeń, takich jak płytkie i głębokie zarysowania. Ponadto szkło jest sztywne, co wpływa na poziom ochrony przed stłuczeniami właściwego ekranu oraz digitizera - przejmuje większość energii podczas upadku i nie przekazuje jej dalej. Zazwyczaj to ono ulega uszkodzeniu i pęknięciu, w ten sposób zostaje rozproszona praktycznie cała energia kinetyczna.

Nie bez znaczenia jest także to, że szkła hartowane do A202 Galaxy A20E są bardzo łatwe w naklejaniu, głównie za sprawą bardzo wysokiej sztywności. Rzadko pod ich powierzchnią pojawiają się pęcherzyki powietrza. Ogromne znaczenie dla przyszłości smartfona ma również bezpieczny klej, który nie pozostawia na ekranie jakichkolwiek pozostałości, nie wchodzi z nim reakcje i nie wpływa negatywnie na jego dalszą funkcjonalność.

Zamów już dziś szkła hartowane w sklepie GSMOK.pl

Zapraszamy do zakupu szkła hartowanego do A202 Galaxy A20E w naszym sklepie GSMOK.pl już dziś. Wszystkie modele są wyselekcjonowane przez nas osobiście i z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania bardzo wymagających klientów. Pochodzą od znanych i lubianych firm GSM, dzięki czemu są perfekcyjnie dopasowane do tego modelu telefonu, i mają wszelkie niezbędne wycięcia oraz narożniki.

Dostarczamy je do klientów tak szybko, jak to możliwe, dlatego złóż zamówienie już dziś i koniecznie wprowadź oferowane szkła hartowane do A202 Galaxy A20E do oferty swojego serwisu. Zapewniamy pełną pomoc na każdym etapie współpracy. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania telefonicznie oraz mailowo, udzielamy także wyczerpujących informacji na temat szczegółów technicznych oraz procesów produkcji i nie tylko. Nasi klienci są z nami od 2003 roku i zawsze wracają do nas ponownie. Zapraszamy do współpracy.

Strona wygenerowana w 0.794 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję