SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P20 PRO
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do P20 PRO

(3 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

W naszym sklepie GSMOK.pl znajdziesz między innymi oryginalne wyświetlacze do P20 PRO w kilku wariantach kolorystycznych, dedykowane dla najbardziej wymagających użytkowników współczesnych smartfonów. Wszystkie są w pełni oryginalne i zostały w całości wyprodukowane przez samą markę Huawei, co świadczy o ich wysokiej jakości, zawsze zgodnej z wymogami tego producenta. Każdy ekran został przez nas precyzyjnie zapakowany i sprawdzony przed wysyłką, dzięki czemu zawsze, niezależnie od wysokości zamówienia, otrzymasz wybrany produkt zgodny z ofertą. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, zapewniamy błyskawiczną odpowiedź.

Dlaczego warto kupić oryginalny wyświetlacz do P20 PRO?

Oryginalny wyświetlacz do P20 PRO jest doskonałym wyborem dla najbardziej wymagających osób, gdyż charakteryzuje się stuprocentową zgodnością z wybranym modelem smartfona i zapewnia identyczną jakość wyświetlanego obrazu, jak matryca zamontowana fabrycznie. Co to oznacza? Że ma taką samą szczegółowość, rozdzielczość oraz liczbę kolorów, kontrast i kąty widzenia, a przy tym także identyczną trwałość, co ma duże znaczenie dla osób, które lubią użytkować jeden model smartfona przez wiele lat po jego zakupie. Ponadto ze względu na to, iż powstał na wyspecjalizowanej linii produkcyjnej, ma także identyczne wymiary zewnętrzne. Dzięki temu podczas jego montażu nie trzeba przeprowadzać wielu niepewnych modyfikacji sprzętowych.

Wyświetlacze oryginalne do P20 PRO - jakość przede wszystkim

Huawei P20 PRO to bardzo zaawansowany technicznie smartfon, który ma więcej wspólnego z komputerem niż z telefonem. Wielordzeniowy i wielowątkowy procesor zapewnia doskonałą obsługę najbardziej wymagających gier i programów, a duża ilość pamięci operacyjnej umożliwia jednoczesną pracę na kilku aplikacjach jednocześnie bez ich przeładowywania, co jest szczególnie uciążliwe w przypadku programów do obróbki graficznej. Telefon ten jest szczególnie polecany dla biznesmenów oraz osób, które wykorzystują swój smartfon do zabawy i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wyświetlacze oryginalne do P20 PRO mają doskonałą charakterystykę i uchodzą w swojej kategorii za najlepsze i najbardziej dopracowane na rynku. Ma w tym swój udział ponadprzeciętna jakość wyświetlanego obrazu oraz wieloletnia trwałość. Niestety ekrany siłą rzeczy są bardzo narażone na uszkodzenia wynikające ze standardowej eksploatacji. Upadek telefonu na twarde podłoże, uderzenie jego frontem o narożnik mebli lub przytrzaśnięcie go drzwiami z reguły równa się awarii. Na szczęście dzięki naszej firmie jej usunięcie nie jest tak kosztowne, jak jeszcze do niedawna.

Liczy się także korzystna cena zakupu

Oferujemy wyświetlacze oryginalne do P20 PRO różniące się między innymi ich kolorystyką, wśród których znajdziesz czerń, niebieski oraz twilight. Wszystkie kolory są w pełni zgodne z oryginałem, gdyż ekrany powstały w całości na tej samej linii produkcyjnej firmy Huawei co podzespoły fabryczne, dzięki czemu po ich montażu nie będzie jakiejkolwiek różnicy względem pierwotnego stanu smartfona. Każdy oryginalny wyświetlacz do Huawei P20 PRO występuje w kompletnym zestawie, w którym znajdziesz także panel dotykowy, czyli digitizer, a także ramkę oraz baterię.

Zamów już dziś wyświetlacz oryginalny do P20 PRO. Złóż zamówienie w naszym systemie transakcyjnym i skorzystaj z błyskawicznej dostawy (kurier wyjeżdża od nas dwukrotnie w ciągu dnia) oraz pełnego bezpieczeństwa transakcji. Każdy wyświetlacz jest przez nas wyselekcjonowany i dostępny w korzystnej cenie dla naszych klientów. Dla najlepszych serwisów przygotowaliśmy program rabatowy, który jeszcze dodatkowo zmniejsza koszt zakupu podzespołu.

Strona wygenerowana w 0.982 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję