Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P9 LITE MINI
  • Wyświetlacze

Wyświetlacze do P9 LITE MINI

(ilość produktów: 3)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 65.00 zł
Brutto 79.95 zł
Brutto B2B63.74 zł
Netto 68.75 zł
Brutto 84.56 zł
Brutto B2B67.10 zł
Netto 97.55 zł
Brutto 119.99 zł
Brutto B2B95.64 zł

Nowoczesne smartfony cechują się dużymi wyświetlaczami, które są podatne na różnego rodzaju uszkodzenia. Czasami wystarczy chwila nieuwagi i wskutek uderzenia lub upuszczenia na twardą powierzchnię szybka pęka, panel dotykowy przestaje działać, a na ekranie pojawiają się kolorowe paski lub martwe punkty. Na szczęście w większości przypadków podzespół można wymienić. Jednym z takich modeli jest wyświetlacz dotykowy Huawei P9 LITE MINI. Po jego wymianie ponownie będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcjonalności sprzętu.

Wyświetlacze Huawei P9 LITE MINI

Wyświetlacz Huawei P9 LITE MINI cechuje się stosunkowo szeroką ramką. Przednią kamerę umieszczono w niej z lewej strony, dzięki czemu nie przeszkadza w użytkowaniu. By móc ponownie korzystać z funkcjonalności telefonu konieczne będzie otworzenie korpusu. Nowy wyświetlacz P9 LITE zachowuje odpowiednie  parametry, ł, pod warunkiem że zostanie odpowiednio zamontowany. Naprawę warto zlecić wykwalifikowanym serwisantom, którzy mają doświadczenie w pracy z elektroniką. Wybierz wyświetlacz Huawei P9 LITE, zamów w naszym sklepie i zaoszczędź pieniądze! Po wymianie ponownie możesz cieszyć się z bogactwa kolorów i czerpać przyjemność z grania w ulubione produkcje.

Wyświetlacz Huawei P9 LITE MINI

Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych, którzy poszukują stałego partnera w biznesie. Dzięki nam zamówisz wyświetlacze Huawei P9 LITE MINI w atrakcyjnej cenie z dostawą do wybranego punktu. Dołącz do programu lojalnościowego, który zapewnia szereg rabatów. Jesteś samoukiem i hobbystycznie naprawiasz urządzenia? Również możesz zrobić odpowiednie zakupy w naszym sklepie. Panel dotykowy do P9 LITE MINI oraz innych model urządzeń marki Huawei znajdziesz w korzystnych cenach. Pamiętaj również o akcesoriach, które pozwolą zabezpieczyć smartfon przed następstwami upadku. Zajrzyj do pozostałych kategorii i sprawdź, co jeszcze możesz kupić za pośrednictwem naszego sklepu.

 

Strona wygenerowana w 0.39 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję