SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 5S
  • Części serwisowe do telefonów

Części serwisowe do APPLE IPHONE 5S

(19 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Niewielkie urządzenia o dużej wydajności, przełom w elektronice XXI wieku – o smartfonie iPhone 5S było bardzo głośno. Nic dziwnego, wprowadził do świata telefonów coś nowego. To jednak było wiele lat temu, ale mimo wszystko jeszcze wielu użytkowników na całym świecie może pochwalić się ich posiadaniem. Niestety, coraz częściej zdarza się, że właściciele tych urządzeń zmuszeni są do wizyty w serwisie. Stąd nasza oferta obejmująca części serwisowe do iPhone 5S. Chcemy, aby osoby wybierające się do serwisów GSM mogły zostać w pełni obsłużone, a ich smartfony naprawione w rozsądnej cenie. Zapraszamy więc wszystkich właścicieli punktów naprawczych do zakupu elementów z naszego sklepu GSMOK.PL

Części serwisowe do iPhone 5S

Części serwisowe do iPhone 5S obejmują wiele elementów często ulegających awarii. Firmy serwisowe potrzebują ich, aby wymienić starą, uszkodzoną część i przywrócić telefon do dawnej sprawności. Do dyspozycji wszystkich naszych klientów oddajemy na przykład podświetlenia LCD wykonane specjalnie dla modelu 5S i ewentualnie 5C. To propozycja stworzona przez specjalistów, wyposażona w odpowiednie złącza, aby ułatwić i umożliwić wymianę, a także jest odpowiednio zabezpieczona przed transportem. Oczywiście to tylko przykłady części z naszego asortymentu. Proponujemy również głośniki, gdy konieczna jest ich wymiana.

Szufladka karty SIM to element każdego smartfona, który ulega awariom dosyć często. Są to oczywiście głównie uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia czy złamania. Dlatego też w asortymencie naszego sklepu GSMOK.PL nie mogło zabraknąć szufladek. Co ważne, proponujemy egzemplarze w różnych kolorach, pasujące do barw obudowy smartfonów. Części serwisowe iPhone 5S na tym się jednak nie kończą. Serwisanci i właściciele serwisów mogą u nas kupić również anteny 4G, szyby aparatu kamery z czarną ramą, które często ulegają uszkodzeniom wraz z tylną częścią obudowy smartfona, a nawet taśmy klejące baterie, gdy niezbędna jest ich wymiana.

Taśmy FLEX do modelu 5S marki Apple

Taśmy FLEX w smartfonach sprawiają, że urządzenie może w ogóle zostać włączone, oczywiście wpływają także na działanie wszelkich funkcji iPhonów – nie inaczej jest w przypadku modelu 5S. Nasz asortyment zawiera między innymi taśmy anteny Wi-Fi, nie zabrakło wersji ze złączem ładowania w kolorze czarnym lub białym. Taśma Flex występuje również wraz z przyciskiem Home i odpowiednim ringiem do niego. Tutaj możemy wyróżnić kilka kolorów przycisku, między innymi złoty, biały i czarny.

Niewielkie elementy serwisowe iPhone 5S

Przygotowaliśmy także ofertę niewielkich jednak często wymienianych i bardzo potrzebnych części serwisowych do iPhone 5S. Na uwagę zasługują membrany przycisku Home, złącza LCD, złącza dotyku i płytki wibracyjne. Nie brak tutaj nawet zestawu śrubek do połączenia wszystkich elementów smartfona w całość. Śrubki dostępne są na przykład w kolorze czarnym. Każda część dostępna w naszym sklepie GSMOK.PL również ta najmniejsza to najwyższa jakość wykonania, pełna kompatybilność z urządzeniem i gwarancja długotrwałej pracy bez najmniejszych kłopotów.

Układy scalone i ładowania

Chcemy jednocześnie zapewnić, że w sklepie GSMOK.PL nie zabraknie jednych z najważniejszych części serwisowych do iPhone 5S, czyli układów scalonych panelu dotykowego, a także układów ładowania. Jak wiadomo, bez tych elementów nie byłoby możliwe korzystanie z urządzenia. Dlatego też wprowadziliśmy je do oferty, czekają na serwisantów, aby następnie trafić do smartfonów klientów konkretnych serwisów. Zapraszamy do składania zamówień i zakupu!

Strona wygenerowana w 1.05 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję