SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 5S
  • Szkła Hartowane

Szkła Hartowane do IPHONE 5S

(ilość produktów: 1)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Szkła hartowane do iPhone 5s

W naszym sklepie internetowym GSMOK można znaleźć nie tylko części zamienne do najnowszych modeli telefonów najpopularniejszych producentów, ale także akcesoria do starszych urządzeń mobilnych, które na rynku debiutowały już dobrych kilka lat temu. Posiadaczom „piątki” od Apple proponujemy między innymi szkła hartowane do iPhone 5s, który swoją premierę miał w trzecim kwartale 2013 roku.

Szkła hartowane do iPhone 5s to podstawowe akcesoria ochronne, które są wręcz niezbędne w przypadku tego – wiekowego jak na dzisiejsze standardy – smartfonu. Warto o niego dbać zanim na ekranie pojawią się utrudniające użytkowanie rysy bądź pęknięcia i konieczna będzie wymiana wyświetlacza.

Najlepsze szkła hartowane iPhone 5s w sklepie GSMOK

W naszym sklepie internetowym GSMOK mamy wyłącznie wysokiej jakości, w pełni sprawne akcesoria, które są rekomendowane nie tylko przez naszych klientów, ale także przez właścicieli profesjonalnych serwisów GSM. Szkła hartowane do iPhone 5s cechują się wytrzymałością na poziomie 9H, a ponadto wyposażono je w powłokę antyodłamkową. Innym atutem tych akcesoriów niewątpliwie jest także ich idealna przezroczystość, która gwarantuje znakomite odwzorowanie wszelkich barw na wyświetlaczu.

Zależy nam na tym, by zakupy w naszym sklepie zawsze były w pełni komfortowe dla naszych klientów. To właśnie dlatego wszelkie części zamienne i szkła hartowane do iPhone 5s są objęte umową gwarancyjną. Nie czekaj i jeszcze dziś zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie swojego ulubionego telefonu.

Strona wygenerowana w 0.517 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję