SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 5S
  • Kable

Kable do IPHONE 5S

(ilość produktów: 10)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Kable do iPhone 5S wybierane są przez użytkowników na potęgę. Wszystko dlatego, że to element, który stosunkowo często ulega awarii. Konieczny jest więc nowy przewód, mimo że ładowarka wciąż działa prawidłowo. Nieodpowiednie korzystanie z kabla, częste, nienaturalne przekręcanie czy wyginanie końcówek ze złączami lightning i USB-C prowadzi do braku możliwości naładowania telefonu. Jak wiemy, smartfon bez baterii nikomu nie jest potrzebny. Stąd nasza szeroka oferta, w sklepie GSMOK.PL znajdziesz kable stworzone specjalnie na potrzeby smartfona marki Apple. Produkty wysokiej jakości, trwałe, oferujące odpowiednią szybkość ładowania.

Przygotowaliśmy wiele wersji do wyboru, aby każdy serwis mógł umieścić w asortymencie zdywersyfikowane rozwiązania. To oczywiście może wpłynąć na większe zainteresowanie i lepszą sprzedaż samych produktów. Chcemy przy tym zapewnić, że nasze kable do iPhone 5S pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Z naszymi dostawcami współpracujemy od lat, mamy do nich ogromne zaufanie, wiemy, że przygotowane przez nich zamienniki to sposób na długie i bezawaryjne użytkowanie smartfona czy w tym przypadku ładowarki.

Kable do iPhone 5S

Oferta sklepu GSMOK.PL obejmuje kable przygotowane do długiej i bezproblemowej eksploatacji. Producenci wykorzystali do ich produkcji tworzywa sztuczne najwyższej jakości. Przewody są odporne na skręcanie, wyginanie i zgniatanie. Końcówki są odpowiednio stabilne, aby nie doszło w nich do uszkodzeń kabla, co jest najczęstszą przyczyną awarii tych produktów. Kable do iPhone 5S spełnią oczekiwania użytkowników i bardzo możliwe, że szybko znikną z półek sklepów i serwisów GSM. Zachęcamy do przejrzenia całej oferty i zamówienia konkretnych modeli.

Sprawdzone rozwiązania o różnej długości

Decydując się na skorzystanie z oferty naszego sklepu, wszyscy właściciele serwisów czy sklepów GSM mają szansę kupić kable do iPhone 5S o różnej długości. Przygotowaliśmy zdywersyfikowaną ofertę pod tym względem, bo wiemy, że użytkownicy mają różne wymagania i potrzeby, jak i budżet. W naszym asortymencie nie zabrakło więc produktów o długości jednego, dwóch, a nawet trzech metrów. Wszystkie kable są koloru białego tak jak oryginalny przewód dołączony przez producenta Apple. Wybór konkretnych długości pozostawiamy już odbiorcom naszego sklepu!

Kable USB różnego typu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że użytkownicy smartfonów mają różne ładowarki, zarówno modele starsze, jak i te nowsze. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży kable do iPhone 5S z różnymi końcówkami. Oczywiście większa część produktów to egzemplarze ze złączem lightning, różnią się jednak od siebie po drugiej stronie, gdzie występuje USB lub USB typu C. Dla naszych wymagających klientów, którzy chcą zdywersyfikować ofertę swoich placówek przygotowaliśmy także kable USB-C do USB-C o różnej długości. Z pewnością ułatwi to wybór samym użytkownikom.

Kable do iPhone 5S

Zapewniamy również kable do iPhone 5S różniące się od siebie możliwościami. Nie brak produkcji o mocy 20W, jak również tych nieco słabszych. Oczywiście moc ma wpływ na cenę, co za tym idzie, klienci punktów serwisowych i sklepów GSM będą mogli wybrać egzemplarz dostosowany do ich możliwości finansowych. To jednak nie wszystko, bo moc wpływa również na długość ładowania; im jest większa, tym krótszy czas potrzebny do wypełnienia paska baterii. Zachęcamy do zakupu niezawodnych, nowych i dostępnych w różnym wydaniu kabli do smartfonów Apple Iphone 5S!

Strona wygenerowana w 0.532 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję