Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • G965 GALAXY S9 PLUS
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do G965 GALAXY S9 PLUS

(ilość produktów: 9)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 569.10 zł
Brutto 699.99 zł
Brutto B2B555.96 zł

Produkt
niedostępny

Netto 977.50 zł
Brutto 1202.33 zł
Brutto B2B961.64 zł

Produkt
niedostępny

Netto 1016.25 zł
Brutto 1249.99 zł
Brutto B2B873.30 zł

Produkt
niedostępny

Obecnie klienci cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość i niezawodność, dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć najwyższej klasy oryginalnych wyświetlaczy do G965 Galaxy S9 Plus, które spełniają wszelkie potrzeby i oczekiwania. Każdy z modeli pochodzi od producenta tego smartfona i został wykonany z trwałych materiałów gwarantujących wytrzymałość. Ponadto oferowane ekrany łączy atrakcyjna cena, która z pewnością nie nadwyręży budżetu. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z całą kategorią, a w razie wystąpienia dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie na nie odpowiedzą i tym samym rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz doskonałe warunki współpracy.

Największy wybór oryginalnych wyświetlaczy do G965 Galaxy S9 Plus w sklepie GSMOK.PL

Nasza oferta skupia w jednym miejscu najwyższej jakości akcesoria i części serwisowe z branży GSM, które pozwalają przywrócić urządzenia do pełnej sprawności. Doskonałym tego przykładem jest szeroki wybór oryginalnych wyświetlaczy do G960 Galaxy S9, które są łatwe i wygodne w montażu. Ich wymiana najczęściej jest konieczna na skutek uszkodzenia ekranu po uderzeniu nim o ostry kant stołu czy po upadku smartfona z większej wysokości na twarde podłoże. Niestety podzespoły te są bardzo wrażliwe na awarie, nawet w przypadku stosowania dodatkowych zabezpieczeń w postaci szkieł czy folii ochronnych. Jednak duża częstotliwość awarii dotyczących ekranów sprawia, że prezentowane w tej kategorii wyświetlacze oryginalne do G960 Galaxy S9 powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego punktu serwisowego GSM.

Oferowane w naszym sklepie wyświetlacze oryginalne do G960 Galaxy S9 różnią się kolorem, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie interesujący wariant dla siebie lub swojego klienta. Wśród nich można wymienić wersję czarną, fioletową, niebieską i złotą. Dodatkowo warto wiedzieć, że prezentowane ekrany są w zestawach z kompletnym panelem dotykowym z ramką, który również często ulega uszkodzeniu, dlatego zakup takiego kompletu to doskonała inwestycja.  

Najwyższej jakości oryginalne wyświetlacze do G960 Galaxy S9 

Oferowane oryginalne wyświetlacze do G960 Galaxy S9 mają znakomitą rozdzielczość, a także rewelacyjne odwzorowanie kolorów, odpowiednią jasność i kontrast. Wszystkie z wymienionych parametrów mają bezpośredni wpływ na funkcjonalność urządzenia oraz przyjemność korzystania z niego,dlatego są bardzo istotne, podobnie jak staranne wykonanie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ze względu na oryginalność każdy model jest w pełni zgodny z wymogami producenta.

Zamów już dziś najwyższej jakości oryginalne wyświetlacze do G960 Galaxy S9 korzystając z doskonałych warunków współpracy i ekspresowej dostawy. Firma kurierska odwiedza naszą siedzibę dwa razy dziennie, dzięki czemu klienci otrzymują swoje zamówienie już na drugi dzień, a kontrahenci z Warszawy nawet w tym samym dniu roboczym. Zapewniamy bezpieczną formę płatności oraz zadowolenie i satysfakcję z dokonanych w naszym sklepie zakupów, a dla stałych klientów przygotowaliśmy liczne rabaty i zniżki oraz atrakcyjny program lojalnościowy, z którego warto skorzystać. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych typu B2B, które na co dzień mają styczność z częściami serwisowymi i naprawą różnego rodzaju usterek związanych ze sprzętem GSM. Życzymy udanych zakupów!

Strona wygenerowana w 1.218 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję