SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • A105 GALAXY A10
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do A105 GALAXY A10

(ilość produktów: 3)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 243.89 zł
Brutto 299.99 zł
Brutto B2B209.10 zł

Produkt
niedostępny

Dla właścicieli smartfonów najbardziej liczy się wyświetlacz, który ma decydujący wpływ na radość użytkowania telefonu. Niestety jest to także delikatny element, który można z łatwością uszkodzić podczas upuszczenia smartfona na twardą podłogę. Co więcej, jest także podzespołem dość kosztownym, a jego wymiana w wielu przypadkach przekracza połowę wartości nowego smartfona. Na szczęście w naszym sklepie znajdziesz oryginalne wyświetlacze do A105 Galaxy A10, które zapewniają wiele lat użytkowania, są dokładnie sprawdzone przed wysyłką i perfekcyjnie pasują do tego modelu telefonu. Zapoznaj się koniecznie ze wszystkimi oryginalnymi wyświetlaczami do A105 Galaxy A10 i złóż zamówienie już dziś. 

Poznaj z bliska wyświetlacze oryginalne do A105 Galaxy A10

Samsung Galaxy A10 jest jednym z najpopularniejszych telefonów tego producenta, a jego sława wynika z doskonałej relacji ceny do funkcjonalności oraz dużego wyświetlacza o ponadprzeciętnej jakości. Ekran generuje obraz pełen detali i kolorów, jest także bardzo jasny i znakomicie się sprawdza podczas użytkowania smartfona w pełnym słońcu. Zajmuje w zasadzie cały front telefonu, co stanowi zarówno zaletę, jak i wadę. Widać na nim doskonale każdy obraz i słowo, lecz jest jednocześnie także narażony na przypadkowe uszkodzenia wynikającego z jego wielkości. Właśnie dlatego w naszym sklepie GSMOK.PL znajdziesz oryginalne wyświetlacze do A105 Galaxy A10, dzięki którym można odzyskać sprawność smartfona.

Oryginalne wyświetlacze do A105 Galaxy A10 zostały wyprodukowane przez markę Samsung, dzięki czemu mają wszelkie parametry dokładnie takie same, jak ekrany montowane fabrycznie. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, które chcą najwyższej możliwej jakości wyświetlanego obrazu, w tym jego szczegółowości oraz liczby kolorów. Dzięki temu można w stu procentach odzyskać sprawność swojego telefonu.

Charakterystyka wyświetlaczy oryginalnych do A105 Galaxy A10

Wszystkie oryginalne wyświetlacze do A105 Galaxy A10 zostały wyprodukowane w całości przez firmę Samsung, dlatego zostały objęte rygorystyczną kontrolą jakości. Są pozbawione wszelkich wad fabrycznych i zostały wykonane z najwyższą możliwą precyzją, dlatego idealnie pasują do tego modelu smartfona. Podczas ich montażu nie trzeba wykonywać jakichkolwiek modyfikacji, a także stosować nieautoryzowanych rozwiązań, które mogą zmniejszyć trwałość całego urządzenia nawet kilkukrotnie. Oryginalne wyświetlacze do A105 Galaxy A10 oferujemy w formie service packów. Są to całkowicie nowe podzespoły, które nie były używane i występują w formie kompletów, zawierających także panel dotykowy oraz ramkę i inne elementy niezbędne do przeprowadzenia prawidłowego montażu. Dzięki temu każdy z nich jest dedykowany do natychmiastowej instalacji, nie trzeba także sprawdzać ich budowy i dopasowania.

Zawsze warto kupować wyświetlacze w odpowiednim miejscu

Nasz sklep GSMOK.PL jest jednym z najpopularniejszych na rynku, co wynika między innymi z indywidualnego podejścia do klienta. Każdy produkt weryfikujemy jeszcze przed wysyłką, a także sprawdzamy zgodność towaru z zamówieniem. Ponadto wysyłkę realizujemy w rekordowo krótkim czasie - na terenie Warszawy oferujemy opcję dostawy jeszcze w ten sam dzień roboczy. Zapewniamy niskie ceny hurtowe oraz wiele promocji i programów lojalnościowych i rabatów za staż. Zamów już dziś oryginalne wyświetlacze do A105 Galaxy A10, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Strona wygenerowana w 1.833 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję