Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • MOTOROLA
  • MOTO G100
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do MOTO G100

(ilość produktów: 3)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 390.00 zł
Brutto 479.70 zł
Brutto B2B383.54 zł

Produkt
niedostępny

Netto 325.20 zł
Brutto 400.00 zł
Brutto B2B307.50 zł

Produkt
niedostępny

Netto 427.50 zł
Brutto 525.83 zł
Brutto B2B420.44 zł

Produkt
niedostępny

Motorola G100 to smartfon opracowany przez markę specjalnie dla klientów, którzy szukają wysokiej klasy telefonu na miarę XXI wieku. Pozwala robić fantastyczne zdjęcia ultra szerokokątnym obiektywem, uchwycić portrety w wysokiej jakości, a także robić zdjęcia w ultra rozdzielczości, na których doskonale widać każdy detal. Dzięki nowym funkcjom nagrywania wideo każdy film stanie się wyjątkowy. Pojemność baterii litowo-polimerowej 5000 mAh wystarcza na cały dzień pracy na pełnych obrotach, a funkcja szybkiego ładowania pozwala sprawnie kontynuować pracę. Wyświetlacze Motorola Moto G100 posiadają bardzo czuły panel dotykowy i odpowiedni stosunek ekranu do ramki.

Wyświetlacze do Motoroli G100

Smartfon został wyposażony w procesor Qualcomm® Snapdragon™ 870 5G Mobile Platform, a także 8 GB RAM, co oznacza łatwość w korzystaniu z kilku aplikacji w jednym momencie oraz łatwego przełączania się pomiędzy nimi,, a 128 GB pamięci wyświetlacz Moto G100 6,7 cala CinemaVision sprawia, że pod ręką masz mały ekran kinowy. Częstotliwość odświeżania 90 Hz gwarantuje płynną pracę. Dzięki zwiększonemu o 25% zakresowi kolorów ekranu i certyfikatowi HDR10 możesz oglądać ulubione filmy, grać w gry i prezentować zdjęcia o żywych kolorach z odpowiednim kontrastem. Wyświetlacze do Motoroli G100 dostępne w naszej hurtowni pomogą rozwiązać problem uszkodzonego podzespołu.

Wyświetlacz Moto G100

Smartfony podobnie jak inne gadżety elektroniczne mogą ulegać uszkodzeniu. Najczęstszą usterką jest pęknięty ekran, uszkodzony panel dotykowy lub problem z prawidłowym rejestrowaniem kolorów. Wykwalifikowani technicy wymienią wyświetlacz XT2125, dzięki czemu można ponownie korzystać w pełni z wszystkich funkcjonalności telefonu. Postaw na profesjonalną pomoc, która zadba o Twój budżet. Nie musisz kupować nowego sprzętu – oddaj do naprawy stary i ponownie korzystaj tak, jak tego potrzebujesz. To ekologiczne i praktyczne rozwiązanie. XT2125 wyświetlacze z ramką idealnie sprawdzą się w codziennej pracy! Sprawdź również pozostałe kategorie i znajdź potrzebne do wykonania swoich usług podzespoły. Jako firma z doświadczeniem współpracujemy z wieloma klientami, którzy na co dzień specjalizują się w naprawach i prowadzą swoje serwisy GSM. Doceniamy lojalność, dlatego stworzyliśmy program dla stałych klientów, którzy mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i udogodnienia. 

Strona wygenerowana w 0.589 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję