Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P20 LITE
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do P20 LITE

(ilość produktów: 4)
SORTUJ
POKAŻ

Nie ma w smartfonie innej części, która uległaby awariom tak często jak wyświetlacz. Nie jest to oczywiście spowodowane wadliwością ekranów na rynku, a najczęściej przypadkowymi zdarzeniami, takimi jak niefortunne upadki na twardą powierzchnię. Oczywiście użytkownicy nie wymieniają całych urządzeń, a wybierają się do serwisów w celu wymiany. Dlatego też powstała nasza szeroka oferta, w tej kategorii czekają na wszystkich klientów wyświetlacze LCD do Huawei P20 Lite. Niezastąpione, oryginalne, nowe i w pełni sprawne produkty na miarę oczekiwań wszystkich klientów i użytkowników.

Nasza bogata oferta obejmuje wyświetlacze wraz z panelami dotykowymi, często także z dodatkowymi elementami niezbędnymi przy wymianie samego ekranu z panelem. Chcemy, aby nawet najbardziej wymagający klienci mogli skorzystać z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania wyświetlaczy, ich pełną kompatybilność, ale również dostępność kolorystyczną, nie brak u nas paneli dostosowanych do kolorów obudowy samych urządzeń. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich oryginalnych wyświetlaczy do Huawei P20 Lite.

Oryginalne wyświetlacze Huawei P20 Lite

Proponujemy naszym klientom oryginalne wyświetlacze do smartfona marki Huawei. Wiemy doskonale, że produkty te posłużą przez długi czas po ich montażu. Oferta skierowana jest do wszystkich serwisantów, którzy zaproponowali swoim klientom wymianę ekranu na nowy, oryginalny, w stu procentach sprawny i kompatybilny danym z urządzeniem. Zachęcamy do przestudiowania kategorii w celu odnalezienia modelu dostosowanego do potrzeb serwisu i ukierunkowanego na aktualnie dokonywaną wymianę. Wyświetlacz Huawei P20 Lite spełni oczekiwania wszystkich naszych klientów!

Wyświetlacze dostępne w różnych kolorach

Skupiliśmy się na jakości produktów, ale nie zapomnieliśmy o ich różnorodności. Stąd w ofercie naszego sklepu internetowego wyświetlacze dostępne w różnych kolorach. Proponujemy bowiem ekrany wraz z ramkami, całe panele przednie przygotowane do wymiany. Chcemy, aby były to produkty przystosowane do wykończenia całego urządzenia, między innymi tylnej obudowy. Stąd wyświetlacze do Huawei P20 Lite w kolorze czarnym, niebieskim czy złotym. Nie brak także wersji różowej, bardzo oryginalnej i często wybieranej przez kobiety.

Kompletne Service Packi wyświetlaczy P20 Lite

Dostępne w sklepie GSMOK.pl wyświetlacze do Huawei P20 Lite to kompletne service packi do tego modelu. Zawierają zarówno oryginalny wyświetlacz, jak i panel dotykowy, który często ulega uszkodzeniom wraz z samym ekranem. Zapewniamy także ramki i baterie wbudowane w wyświetlacz – wszystko to przyczyni się do prostej i szybkiej wymiany najważniejszych komponentów smartfona. Prace przebiegną bez zarzutu, a użytkownik otrzyma urządzenie w pełni gotowe do pracy bez najmniejszych kłopotów.

GSMOK.PL – zaufany dostawca części serwisowych

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wyświetlacze do modelu P20 Lite, ale również wiele innych podzespołów, jakie często ulegają awarii w tych urządzeniach. Zapewniamy szereg rozwiązań niezbędnych podczas pracy serwisantów. Gwarantujemy ich wysoką jakość i kompatybilność. Szybko i sprawnie wysyłamy wszystkie zamówione produkty, wcześniej prawidłowo je pakując i zabezpieczając. Proponujemy także korzystny program lojalnościowy dla naszych stałych klientów, zapraszamy!

Strona wygenerowana w 0.361 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję