SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • XIAOMI
  • MI NOTE 10 LITE
  • Części Serwisowe Oryginalne

Części Serwisowe Oryginalne do MI NOTE 10 LITE

(ilość produktów: 5)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Oryginalne części serwisowe do Xiaomi Mi Note 10 Lite

Chińska marka Xiaomi przyzwyczaiła użytkowników urządzeń mobilnych do produkcji budżetowych smartfonów o atrakcyjnych parametrach. W ofercie Xiaomi można jednak znaleźć także rozbudowane modele, czego najlepszym dowodem są telefony z serii Xiaomi Mi. Doskonałym przykładem jest telefon Xiaomi Mi Note 10 Lite, który zadebiutował w drugim kwartale 2020 roku, z miejsca stając się jednym z najchętniej kupowanych telefonów.

Tak jak inne współczesne telefony, Xiaomi Mi Note 10 Lite jest urządzeniem stosunkowo delikatnym, które może ulec awarii lub uszkodzeniu mechanicznemu. W takich sytuacjach nie musisz jednak wymieniać całego telefonu – wystarczy, że w naszym sklepie internetowym kupisz oryginalne części serwisowe do Xiaomi Mi Note 10 Lite.

Oryginalne wyświetlacze LCD do Xiaomi Mi Note 10 Lite w sklepie online GSMOK

Naszym klientom proponujemy przede wszystkim elementy obudowy zewnętrznej, które najczęściej ulegają uszkodzeniu lub zarysowaniu na skutek upadku z wysokości na podłogę lub uderzenia o twardą powierzchnię. Można u nas kupić między innymi oryginalne wyświetlacze LCD do Xiaomi Mi Note 10 Lite.

Oryginalne panele dotykowe do telefonu Xiaomi Mi Note 10 Lite

Innymi częściami, które często mogą ulec uszkodzeniu na przykład na skutek intensywnego użytkowania, są panele dotykowe. Dlatego asortymencie GSMOK znajdziesz także oryginalne panele dotykowe do telefonu Xiaomi Mi Note 10 Lite. Wszystkie sprzedawane przez nas oryginalne części serwisowe do Xiaomi Mi Note 10 Lite są w pełni sprawne, czego dowodem są pozytywne opinie profesjonalnych serwisów GSM.

 

Strona wygenerowana w 1.019 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję