SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł

Zestaw naprawczy do telefonu - oryginał czy zamiennik

Zestaw naprawczy do telefonu - oryginał czy zamiennik

Zestaw naprawczy do telefonu

Zestaw naprawczy powinien składać się z potrzebnego komponentu oraz narzędzi do otwierania klapki. Przyda się odpowiedni wkrętak o małej średnicy (od 0,8 do 2 mm), a także separatory – wąski, szeroki i płaski. W skład gotowego zestawu, dostępnego w naszym sklepie znajdziesz także przyssawkę do wyjmowania ekranu. W trakcie naprawy przydatne będą również umiejętności manualne oraz wiedza techniczna. Jeżeli chcesz dokonać wymiany wadliwego podzespołu, ale nie czujesz się pewnie przy tego rodzaju pracach – skorzystaj z pomocy profesjonalnego serwisu.

Oryginalne części do telefonów

Oryginalne części serwisowe do telefonów pochodzą od producenta urządzenia. Zazwyczaj są objęte gwarancją. Ich koszt wraz z wymianą nie powinien przewyższyć wartości urządzenia, ale jest wyższy niż w przypadku zamienników. Po zamontowaniu komponentu użytkownik nie powinien odczuć różnicy w dalszym użytkowaniu, a parametry, na przykład baterii powinny się poprawić. Ważne, by sam montaż był wykonany precyzyjnie. W przypadku samodzielnego montażu przed złożeniem telefonu z powrotem warto upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.

Części zamienne do telefonów

Obecnie części zamienne do telefonów nie odstają jakością od tych oryginalnych. Ich zaletą z pewnością jest niższa cena. Wybierając zamiennik, warto zwrócić uwagę na to, czy jest dedykowany Twojemu modelowi smartfona. Zwróć uwagę na parametry takie jak rozdzielczość i przekątna ekranu, system montażu oraz liczbę wyświetlanych kolorów. Jeżeli chcesz skorzystać z oferty sklepu internetowego, koniecznie przeczytaj opis oraz sprawdź kompatybilność z Twoim modelem. Jako doświadczony sprzedawca oferujemy nie tylko wysokiej jakości części zamienne, ale także pomoc i fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Kupno zamiennika czy oryginału komponentów do smartfona wymaga przemyślenia. Jeżeli decydujesz się na wymianę wyświetlacza czy baterii samodzielnie koniecznie zaopatrz się w niezbędne do tego narzędzia. Możesz również skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisanta, który sprawnie wykona demontaż starego komponentu i przymocuje nowy. Dzięki temu urządzenie wróci do dawnej sprawności, a Ty nie odczujesz zmiany i co równie ważne, nie stracisz danych.

Powiązana kategoria
Komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz. W zamian za to otrzymasz punkty w naszym Programie Lojalnościowym.
Publikowane komentarze podlegają moderacji.
Spis treści
  • 1. Zestaw naprawczy do telefonu
  • 2. Oryginalne części do telefonów
  • 3. Części zamienne do telefonów
Strona wygenerowana w 0.061 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję