SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • G950 GALAXY S8
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do G950 GALAXY S8

(8 prod.)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wśród setek produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego GSMOK.PL można znaleźć miedzy innymi prezentowane w tej kategorii oryginalne wyświetlacze do G950 Galaxy S8, które stanowią doskonałą inwestycję. Wszystkie, niezależnie od wybranego modelu, są wyprodukowane w całości przez markę Samsung i pasują do dedykowanego urządzenia, są z nim również w pełni kompatybilne, co oznacza, że tuż po wymianie wszystkie funkcje będą działać poprawnie. Ponadto nie wymagają żadnych modyfikacji, co przyspiesza wymianę ekranu, a także ułatwia to zadanie zarówno z punktu widzenia serwisantów GSM, jak i osób prywatnych, które samodzielnie planują dokonać naprawy swojego smartfona. Zapraszamy już dziś do zapoznania się ze wszystkimi modelami i zachęcamy do kontaktu w razie pojawienia się dodatkowych pytań czy jakichkolwiek wątpliwości.

Najwyższej jakości oryginalne wyświetlacze do G950 Galaxy S8

W naszym sklepie nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego oferowany asortyment jest starannie wyselekcjonowany, aby każdy produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Oferowane wyświetlacze oryginalne do G950 Galaxy S8 wyróżniają się doskonałym stosunkiem ceny do ich jakości, dlatego są tak chętnie wybierane i cieszą się znakomitą opinią. Ponadto mają wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem, aby upewnić się, że stanowią świetną inwestycję.

Przede wszystkim wyświetlacze oryginalne do G950 Galaxy S8 charakteryzują się doskonałą rozdzielczością, a także jasnością i kontrastem. Ponadto gwarantują odpowiednią liczbę wyświetlanych kolorów, co ma ogromne znaczenie podczas korzystania ze smartfona. W prezentowanych zestawach, poza ekranami, znajdują się również kompletne panele dotykowe, które często na skutek uszkodzenia wyświetlacza również wymagają naprawy. Poszczególne modele różnią się kolorem, dzięki czemu każdy znajdzie idealną wersję, dedykowaną do posiadanego smartfona. Wśród odcieni można wymienić czerń, fiolet/orchid grey, niebieski, różowy, srebrny i złoty.

Uszkodzony wyświetlacz – usterka, którą da się naprawić

Uszkodzenie ekranu w smartfonie to jedna z najczęściej występujących usterek, co mogą zgodnie potwierdzić serwisanci GSM analizując swoją pracę. Niestety jest to jeden z delikatniejszych podzespołów w każdym telefonie, dlatego jest najbardziej narażony na awarię. Zwykle zdarza się ona na skutek upadku z większej wysokości na twarde podłoże lub po uderzeniu ekranem o ostry kant stołu. Ponadto element ten podatny jest także na szybkie powstawanie zarysowań ze względu na kontakt z kluczami czy monetami. Można go na szczęście wymienić na nowy. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór modeli, a wśród nich opisywane oryginalne wyświetlacze do G950 Galaxy S8, które stanowią idealny zakup. Ich wymiana nie zajmuje wiele czasu doświadczonym serwisantom, głównie ze względu na doskonałe dopasowanie.

GSMOK.PL – wygodne zakupy prosto z domu

Nasz sklep umożliwia dokonywanie zakupów, również hurtowych, bez konieczności wychodzenia z domu czy z siedziby firmy. Gwarantujemy również krótki czas dostawy. Na terenie Warszawy wielkość zamówień jest dostarczana w tym samym dniu roboczym, co stanowi duże wyróżnienie dla naszej firmy. Wszystko dlatego, że kurierzy odwiedzają nas dwa razy dziennie. Dzięki temu jest to doskonały sposób na otrzymanie towaru, bez tracenia czasu. Dlatego już dziś zachęcamy do zamówienia oryginalnych wyświetlaczy do G950 Galaxy S8 i skorzystania z zalet programu lojalnościowego.

Strona wygenerowana w 1.348 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję