Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • SAMSUNG
  • J415 GALAXY J4 PLUS

Akcesoria do SAMSUNG J415 GALAXY J4 PLUS

(ilość produktów: 29)
SORTUJ
POKAŻ
Netto 4.05 zł
Brutto 4.98 zł

Produkt
niedostępny

Netto 9.75 zł
Brutto 11.99 zł
Netto 12.19 zł
Brutto 14.99 zł
Netto 8.13 zł
Brutto 9.99 zł
Netto 12.19 zł
Brutto 14.99 zł
Netto 3.96 zł
Brutto 4.87 zł
Netto 6.09 zł
Brutto 7.49 zł
Netto 8.13 zł
Brutto 9.99 zł
Netto 28.45 zł
Brutto 34.99 zł

Produkt
niedostępny

Netto 0.05 zł
Brutto 0.06 zł

Najlepsze części do telefonu Samsung J415 Galaxy J4 Plus

Markę Samsung utożsamiamy przede wszystkim z fantastycznymi, innowacyjnymi smartfonami z serii Galaxy S, ale południowokoreański producent oferuje również wiele interesujących urządzeń z niższej półki cenowej, które znakomicie nadają się do codziennego użytkowania. Przykładem takich telefonów mogą być modele z serii Galaxy J, która oficjalnie została zamknięta w 2019 roku i zastąpiona serią Galaxy A.

Mimo że seria J zniknęła z rynku, jej smartfony nadal są bardzo popularne w Polsce. Kuszą one konsumentów przede wszystkim namiastką elitarności flagowca – telefony Galaxy J designem bardzo przypominały bowiem urządzenia z serii Galaxy S. Nie inaczej wygląda sprawa z telefonem Samsung J415 Galaxy J4 Plus, który premierę miał w trzecim kwartale 2018 roku. Jego najważniejsze parametry to sześciocalowy wyświetlacz Infinity FHD+, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425, ergonomiczna obudowa, bardzo dobry aparat główny 13 Mpx oraz przydatne funkcje, takie jak odblokowywanie telefonu za pomocą rozpoznawania twarzy.

Szeroki wybór części zamiennych do Samsung J415 Galaxy J4 Plus w sklepie GSMOK.pl

Użytkownicy tego telefonu Samsung mogą borykać się z dwoma problemami. Pierwszy z nich dotyczy jakości wykorzystanych w produkcji materiałów – co oczywiste są one nieco gorsze niż te wykorzystywane w produkcji flagowców z najwyższej półki cenowej. Innym problemem może być fakt, że seria Galaxy J została już oficjalnie zamknięta, przez co niektóre komponenty zastępcze mogą być trudno dostępne. W sklepie internetowym GSMOK.pl dbamy jednak o to, by także posiadacze starszych modeli mogli u nas kupić wszystko, czego potrzebują, dlatego oferujemy szeroki wybór części zamiennych do Samsung J415 Galaxy J4 Plus.

Oferowane przez nas części do telefonu Samsung J415 Galaxy J4 Plus to zarówno elementy obudowy zewnętrznej, jak również zamienniki podzespołów wewnętrznych. Posiadacze tego modelu oraz właściciele serwisów naprawczych mogą kupić u nas między innymi szybki wyświetlacza, klapki baterii z obudową, wyświetlacze LCD z panelem dotykowym, złącza systemowe oraz buzzery i głośniki. Sprzedajemy wyłącznie najlepsze części do telefonu Samsung J415 Galaxy J4 Plus, czego najlepszym potwierdzeniem są pozytywne opinie profesjonalnych serwisów GSM. Wszystkie produkty objęte są umową gwarancyjną.

Sprawdzone akcesoria do Samsung J415 Galaxy J4 Plus

Najlepszym sposobem na zmniejszenie ryzyka wystąpienia uszkodzeń mechanicznych jest zamontowanie w telefonie akcesoriów ochronnych. W naszej ofercie można znaleźć między innymi sprawdzone akcesoria do Samsung J415 Galaxy J4 Plus, takie jak wytrzymałe szkło hartowane, które zwiększy odporność przedniego wyświetlacza na ewentualne pęknięcia i zarysowania. Nasze sprawdzone akcesoria, tak samo jak zamienniki, objęte są gwarancją.

 

Strona wygenerowana w 0.639 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję