Twój koszyk jest pusty
    Dodaj produkty, aby kontynuować.
SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • HUAWEI
  • P10 LITE
  • Wyświetlacze Oryginalne

Wyświetlacze Oryginalne do P10 LITE

(ilość produktów: 4)
SORTUJ
POKAŻ
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą
Netto 150.00 zł
Brutto 184.50 zł
Brutto B2B147.60 zł

Produkt
niedostępny

Netto 182.91 zł
Brutto 224.98 zł
Brutto B2B147.60 zł

Produkt
niedostępny

Jeden z najczęściej wymienianych elementów każdego smartfona to wyświetlacz. Właściciele serwisów GSM oczekują od swoich dostawców sporych nakładów tych części serwisowych na przykład do modelu P10 Lite. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę wyświetlaczy właśnie do tego modelu smartfona. Są to produkcje w pełni oryginalne, co za tym idzie najwyższej jakości i w pełni kompatybilne z urządzeniem. Ich wymiana nie przysporzy najmniejszych problemów nawet początkującemu serwisantowi. Wyświetlacze do P10 Lite spełnią wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Nasza oferta obejmuje produkty nowe, kompatybilne wyłącznie z modelem P10 Lite, przygotowane według konkretnych zaleceń i zasad. Możemy więc zapewnić pełną sprawność wyświetlaczy do P10 Lite, gwarantujemy ich jakość i bezproblemową pracę przez długi czas po wymianie. Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o dywersyfikacji oferty w kontekście kolorystyki dostosowanej do barwy samej obudowy urządzeń chińskiego producenta.

Oryginalne wyświetlacze do P10 Lite

Dostępne w sklepie GSMOK.PL oryginalne wyświetlacze do P10 Lite to bez dwóch zdań w pełni sprawne, nowe elementy, jakże ważne i niezbędne do prawidłowej pracy całego urządzenia. Zapewniamy produkty przygotowane do montażu, co z pewnością ucieszy naszych klientów. Kompletne wyświetlacze sprostają oczekiwaniom zarówno serwisantów, jak i później również użytkowników, którzy będą korzystać ze swoich naprawionych urządzeń jeszcze przez długi czas. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości w tej kategorii i wyboru konkretnego panelu do wymiany.

Wyświetlacze w różnych kolorach

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wraz z wyświetlaczem montowane są ramki urządzenia, które stanowią z nim jedną spójną całość. Dlatego nie mogliśmy być obojętni na kolorystykę samych ram, która w końcu musi pasować do całej obudowy urządzenia azjatyckiego producenta. Stąd dostępność kilku kolorów ramek wyświetlacza. Nie brak propozycji białych i czarnych, czyli na pewno najpopularniejszych wśród użytkowników. Nasza oferta obejmuje także wyświetlacze do P10 Lite z ramką w kolorze niebieskim oraz złotym. Z pewnością więc każdy znajdzie u nas potrzebną i dopasowaną część.

Oryginalny Service Pack – niezawodne, nowe elementy!

Chcemy podkreślić, że dostępne w naszej ofercie oryginalne wyświetlacze do P10 Lite to kompletne service packi, a więc zawierają nie tylko wyświetlacz, ale również panel dotykowy. Ich konstrukcja jest także opatrzona ramką, o czym już pisałem, a także wyposażona w baterię. Jest więc wszystko, co niezbędne do wymiany, a później dalszej, prawidłowej pracy urządzenia. Co ważne, dostępne w tej kategorii części mają elementy montażowe w zestawie, co ułatwi prace serwisowe! 

Postaw na sprawdzonego dostawcę GSMOK.PL

Wybierając oryginalne wyświetlacze do Huawei P10 Lite, klienci mogą liczyć na ekspresową dostawę, często darmową, gdy kwota zamówienia przekracza ustalony próg. Zapewniamy, że paczka zostanie odpowiednio zapakowana i zabezpieczona na czas transportu. Oferujemy także korzystny program lojalnościowy dla naszych stałych klientów. Jesteśmy przekonani, że jakość oryginalnych części do smartfona chińskiej produkcji spełni oczekiwania wymagających, którzy chętnie będą wracać po kolejne elementy do wymiany.

Strona wygenerowana w 1.083 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję