SUMA NETTO: 0 zł
SUMA BRUTTO: 0 zł
  • Strona główna
  • APPLE
  • IPHONE 5S
  • Wyświetlacze iPhone

Wyświetlacze do IPHONE 5S

(ilość produktów: 2)
Sortuj
Pokaż
Aby uzyskać ceny B2B należy zarejestrować się jako klient kupujący towar do dalszej odsprzedaży. Dowiedz się jakie korzyści płyną ze współpracy hurtowej z naszą firmą

Wyświetlacz iPhone 5S to jeden z naszych niekwestionowanych bestsellerów. Produkt jest fabrycznie nowy i zabezpieczony plombami, które są otwierane dopiero przez samego klienta. W ekranie znajduje się wysokiej jakości matryca niwelująca ryzyko powstawania martwych pikseli, oraz świetny panel dotykowy, który reaguje na najmniejszy kontakt z palcem. Ten model został przystosowany specjalnie do budowy iPhone’a 5S. Ogromna precyzja wykonania i odporność na zużycie to najważniejsze zalety zestawu, który Państwu oferujemy. Zapewniamy również szybką dostawę – zamówienia złożone do godziny 16.00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia!

Wyświetlacz do iPhone 5S w wyjątkowo niskiej cenie

Misją sklepu GSMOK jest dostarczanie dobrej jakości ekranów wymiennych, które są nie tylko idealnie dopasowane, ale również wyjątkowo tanie. Pomimo atrakcyjnych cen, nie oszczędzamy na stosowanych do produkcji komponentach. Wybieramy wyłącznie te modele, które przechodzą przez proces szczegółowej weryfikacji naszych techników. Produkty są dokładnie sprawdzane pod kątem funkcjonalności i uszkodzeń. Dlatego każdy ekran iPhone 5S z naszego sklepu został objęty gwarancją. Co więcej, klientowi przysługuje 14-dniowe prawo zwrotu towaru.

Tym, co wyróżnia nasze wyświetlacze na tle konkurencyjnych ofert, jest ich płynne i bezproblemowe działanie. Każdy przedni panel zabezpieczamy specjalną folią ochronną, która dodatkowo zmniejsza ryzyko pojawienia się rys i odprysków. Sama tafla szkła również jest wyjątkowo trwała, gdyż celujemy w komponenty dobrej jakości. Trzeba wspomnieć również o nienagannie działającej matrycy, dzięki której wybierając ekran z naszej oferty, nie ryzykują Państwo, że w telefonie pojawią się martwe piksele i niezgodności kolorystyczne. Wszystkie wyświetlacze gwarantują szeroki kąt widzenia i doskonale odwzorowują barwy.

Ekran do iPhone 5S Full-Set

Ekrany są dostępne w Full-Setach, czyli zestawach składających się z wyświetlacza i panelu dotykowego. Ich cechy to wysoka trwałość, idealna reakcja na dotyk, a także 100% dopasowania do omawianego modelu smartfonu.

Obsługujemy klientów zarówno detalicznych, jak i hurtowych. Stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb naszych kontrahentów, dlatego dbamy o wprowadzanie atrakcyjnych możliwości zakupowych.

Strona wygenerowana w 0.778 sek
Strona internetowa GSMOK.pl używa plików „cookies” w celach określonych w Polityce plików cookies.
Akceptuję